Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiú oszt. Társamra lazán rámosolygok, de arra, aki tetszik, egyszerűen nem megy? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

a fiú oszt.társam is helyes, és kicsit tetszik is, szóval az nem ok, hogy ő nem tetszik, ezért tudok rámosolyogni

bár vele jóban is vagyok és szoktunk beszélgetni is


aki tetszik, vele viszont még 1x nem beszéltem :/


lehet, hogy beszéd közben könnyebben elmosolyodik az ember, mintha csak úgy kellene mosolyogni? ( lehet furán fogalmaztam, de remélem érthető :D )


kort és nemet is légyszi :)


16/L



2016. jún. 6. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

En peldaul akkor is mosolygok arra aki tetszik ha nem akarok :D egyszeuen nem birom visszafogni :D szoval szerintem ember valogatja ezt :)

16/L

2016. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel mint az első, nem tudom megállni hogy ne mosolyogjak arra aki tetszik :D De el tudom képzelni hogy van aki pont fordítva működik. 16/L
2016. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hehe:)...enis igy vagyok vele..aksr kire ramosolygok...de aki tetszik nekem arra valamikor ra se merek nezni mert egybol elvorosodok es nem tudok megszolalni se...:)
2016. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 EgyKosarasLány33 válasza:

Megértelek, ugyanis én is ugyanígy vagyok vele. Bármelyik fiúval elnevetgélek az évfolyamban, kivéve azzal nem, aki tetszik. Sok fiúbarátom is van, akikkel sokat mosolygok, de egyszerűen vele nem tudok. Próbálj meg valami vicceset mondani neki és hátha akkor mindketten elmosolyodtok. :)

15/L

2017. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!