Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem senki nem foglakozik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem senki nem foglakozik velem, nem erdekli oket mi van velem. Egy kicsit ki van a lelkem, minden este sirok. Mit csinaljak ez ellen?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom...együtt érzek... :D
2016. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kosd le magad hobbizz
2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Korod? Nemed ugye lány? És kik nem foglalkoznak veled?
2016. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! 16/L

A csalad es a baratok leginkabb

2016. jún. 7. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inkább te lettél visszahúzódóbb? :) Vagy esetleg most túl érzékeny vagy sokszor és túlreagálod az egészet. Belegondolsz, te se kérdezgeted az embereket folyton, hogy mi van velük. Amúgy egyszer én is voltam ilyen helyzetben, hogy sírni tudtam volna mert úgy éreztem hogy a barátaimat nem érdeklem. De akkor nagyon depis voltam. De aztán belegondoltam hogy az egésznek nincs semmi alapja. Szóval egyszer nyugodtan gondold át te is, csak élik az életüket az emberek, így nem tud mindenki rád öszpontosítani :) Mindenkinek megvan a saját problémája :)

21F

2016. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt érzek veled!

18L

2016. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha elszeretnéd mondani a gondod írhatsz nyugodtan :)
2016. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első dolog, hogy magaddal érezd jól magad, csak úgy egyedül otthon. Előbb utóbb ezt érezni fogják az emberek, hogy igen te nélkülük is jól érzed magad(még ha nem is tudják megmagyarázni a változást), aztán meg akarnak ők is ebből a jólétből:D Tapasztalatból írom.:D
2016. jún. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2016. jún. 8. 06:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!