Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Nektek tetszenek az ázsiai fiúk vagy, akik rokonságban állnak velük?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy igen, akkor ebben az esetben linkelnétek, vagy mondanátok nevet, hogy milyen srácok? :D

17F



2016. jún. 7. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán jönnek be az ázsiaiak.

De van két színész akikért odavagyok nagyon. Ők nagyon bejönnek még úgy is, hogy ázsiaiak.

[link]


[link]


17/L

2016. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nekem speciel igen :D (már ha érdekel, hisz csak 15 vagyok) De én alapból az ázsiai zenét is szeretem. (Főleg a k-popot, bármelyik idol srácra rákereshetsz :DDD)
2016. jún. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A fél ázsiai fiúk szinte mindig levesznek a lábamról, csak az arab származásúak nem tetszenek annyira valamiért.

Igazából ha beírod a keresődbe, hogy "half asian/half japanese model" vagy valami ilyesmi, akkor rengeteget kiad.

Az ilyen típusúak tetszenek a legjobban:

[link]

2016. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van egy két olyan színész aki nagyon tetszik, szóval nincs kizárva, hogy egy félig ázsiai srác tetszen :)
2016. jún. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 S.Anonymus válasza:

Szia! Nekem nincsen bajom velük, sőt tudnak elég helyesek is lenni. Ugyanígy állok a négerekkel.

Itt pl. egy ilyen ázsiai nem rossz. ;)


[link]

2016. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen


Pl. Maksat Sadirbekov (kirgiz) nagyon helyes.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=DaISpzRmWUs

https://www.youtube.com/watch?v=BPwLWoZk4vE


Bár általában inkább a félázsiaik tetszenek.

Mint pl. ő: [link]

Vagy ő: https://www.youtube.com/watch?v=WpRTIPnbvcg

...


Ők mind turkesztániak, koreaiul egy kukkot se tudok, de nem lennének ellenemre ők sem.

2016. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is kpopper vagyok nekem legjobban Lee Jong Suk, Gdragon, Nam Taehyun jönnek be. Ők nagyon aranyosak de amugy az ázsiaiak nagyrésze aranyos*-*
2016. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Luhan (ex-EXO bandatag)nálam is játszik.Személy szerint jobban tetszenek mint a Magyar,vagy egyáltalán mint a fehér fiúk.Sokat foglalkoztam a kultúrával,és ennek hatására megváltozott a nézőpontom a fiúk terén is.Vannak kevésbé,és nagyon helyes ázsiai fiúk,pont úgy mint idehaza.Ízlések és pofonok.
2016. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem nagyon tetszenek. :) (Mellékesen igen, kpopot hallgatok, de nem ezért. Azért az átlag emberek nem idolok, én pedig nem vagyok mániákus)


Harry Shum Jr például szerintem egy hihetetlenül szexi ember. :)

2016. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem a Koreaiak igen :)

Pl: Yang Yoseob, Bang Yongguk, Jung Daehyun

18/L

2016. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!