Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszoljak vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak vissza?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik. Kb egyfolytában rá gondolok.

Elég sokat szoktunk beszélgetni meg hülyéskedni..


És megkérdeztem től neten írásban, hogy "Te CSAK barátként tekintesz rám?" Erre azt mondta, hogy "igen".

És vissza kérdezte ugyanezt tőlem, én pedig nem válaszoltam semmit.

Nem tudok mit válaszolni rá. Teljesen bizonytalannak érzem magam.

Ezt akkor vesztettem is mi?

Vagy már úgy kellett volna, hogy én élőben elmondom neki, hogy "tetszel nekem"? Akkor meg lehet beégek.

Egy sz+rnak érzem magam.



#szerelem #viszon nélkül?
2016. jún. 9. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szrntm nem tetszel neki. Bár ez lánytípustól is függ... Írj neki vissza egy ja-t vahy vmit, mert buktad, Bocsi... Aztán keressél kifogást miert irtal ilyen keson
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Attol fugg mi szamit baratnak"

"Te nem CSAK a baratom vagy akivel beulok sorozni vagy meccset nezni. Hanem akiben teljesen megbizom, es tudom, hogy barmit tennek mellettem allna. Ha ez a baratsag, akkor a baratom vagy"

"Nem hiszek a fiu-lany baratsagokban. Es ahogy jobban kezdelek megismerni, nem is fogok"

2016. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WASTED
2016. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szarnak érzem magam.:(

Amióta szakítottam (2 évvel) ezelőtti barátnőmmel.

Teljesen magányosnak érzem magam.

2016. jún. 9. 23:13
 5/5 S.Anonymus válasza:

Szia! Ez eléggé nehéz és kellemetlen helyzet lehet, de ne érezd emiatt szarnak magad, mert nem vagy az! A lányok szeretik a konkrét, összeszedett, és magabiztos fiúkat. Hívd el sétálni, (randevúra) és ott mondd meg neki, hogy mit érzel, (de esetleg még ha engem kérdezel... egy csokor virággal meglephetnéd). ;-)

Ha esetleg nem jön be a dolog ne keseredj el, lehet még barátságból szerelem, de ha az se, akkor jön a "C" terv: majd jön egy másik! ;-) :-)

2016. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!