Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ha egy lany nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ha egy lany nektek elmondja h szerelmes beletek miutan meg csak kb fel eve ismeritek egymast, ti hulyenek neznetek? 15/L

Figyelt kérdés
( fenti folytatas.. ) na az van h egy ilyen helyzetben vagyok es amiutan megtudta a srac kb fel evig ahanyszor talalkoztam vele nm koszont se semmi... es most egy ev utan amikor talalkozunk mindig kedvesen koszon es nm vaszi figyelembe h egyedul vagy valakivel vagyok mindig koszon. Igaz h azota o mar uj suliban van de eleg gyakran talalkozunk szerontetek birna vagy csak kedves akar lenni?
2016. jún. 10. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy lány 1 nap beszélgetés után szerelmet valott.. Úristen milyen levakarhatalan volt.. Érted 1 nap az kb semmi, okay változzunk vagy 3000 üzenetet de akkor is :D.. A fél évaz sok idő :D NYugodtan mond meg :)
2016. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Eléggé fura szemilyisége lehet.. Te ismered..
2016. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Valaszado koszi de az h mar elmondtam meg akkor neki ez volt masfel evvel ezelott es azota idegesit h nm tom h hulyenwk tart miatta vagy most mar jelentene is neki ugy mond valamit...
2016. jún. 10. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Mond el neki:3

17/f

2016. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!