Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent, és miért van? 15/F

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, 12 éves. Nem csúnya, viszont nekem nem az esetem(Mert nem az ilyen stílusú lányok jönnek be, és alapból is csak idősebbek jönnek be). Elég sokat találkozok ezzel a lánnyal, és már pár éve úgy vagyok vele, hogy gyakran meg kívánom, és vágyok rá, és olyankor nagyon tetszik, és vonz. Viszont ez el szokott múlni, és olyankor egyáltalán nincs így, és nem is érdekel. Régebben csinált furcsa dolgokat, akkor kezdődött el, amikor azokat csinálta, és úgy viselkedett, stb., mostanában is szokott hasonlóakat, de ritkábban. Lehet, hogy ez válthatta ki belőlem.. (Privátban meg írom, hogy miket csinált..) szerintetek mit tegyek?
2016. jún. 14. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj ptivatba ha gondolod!
2016. jún. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj privátot ha gondolod. :-)
2016. jún. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!