Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18alatti csajok ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18alatti csajok ha egy fiú maga volna otthon és áthívna akkor mire gondolnátok? Átmennétek? Olyanhoz is átmennétek akit még élőben, személyesen nem láttatok csak képeken?

Figyelt kérdés
Kort is:)

2016. jún. 18. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!!

Ne legyél felelőtlen.

Ha nem ismered nem bízhatsz meg benne.

Nem biztos,hogy egyedül lesz.

Nem ismered a természetét,ha nem áll meg ott ahol te szeretnéd?

Gondolj a következményekre is .

Nem biztos,hogy jól sül el.


N.42

2016. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a jelenlegi barátommal még nem jártunk az első randi szerű dolgunk az náluk volt, úgy hogy csak ketten voltunk. De én őt ismertem akkor már évek óta, plusz folyamatosan beszéltünk és baráti találkozó volt akkor még csak. Ekkor 17 voltam. Tudtam hogy nem akar majd megdugni az első találkozónkon, mert ismertem annyira:D Játszottunk, videóztunk, beszélgettünk, semmi se történt:) Ahhoz természetesen nem mennék át most se akit nem ismerek. 19l
2016. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerem es tusom milyen akkor persze. Ha nem, akkor egyertelmuen nem.
2016. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez attól függ, hogy milyennek ismerem az illetőt. Ha tudom, hogy max. arra kellenék neki, kitalálnék valami ürügyet, hogy miért nem tudok menni. De akiről tudom, hogy megbízható és nem használna ki (igen, én még ismerek ilyen fiút), ahhoz simán. Még akkor is, ha nem ismerem személyesen, de mondjuk már hónapok óta beszélgetünk facebook-on (lehetőleg minden nap), esetleg telefonon. Ennyi alapján szerintem ki lehet ismerni azt, hogy mit akar (mennyire említi AZT, vannak-e perverz viccei, milyen társaságban van, stb.).
2016. jún. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőre tuti hogy nem mennék át hozzá. Mindegy hány képet láttam vagy mióta beszéltünk, nem tartom még magam annyira jó emberismerőnek, hogy neten egy monitoron keresztűl kiismerjek valakit. 16/L
2016. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amig nem ismerem biztos hogy nem mennek at hozza, ha mar ismerem egy ideje sokszor beszeltunk eloben es kialakitottunk mar egy bizonyos “bizalmi” kapcsolatot akkor igen.

16/L

2018. márc. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!