Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik neki még a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik neki még a volt baratnoje vagy minek ismerosok még mindig facebookon?

Figyelt kérdés
Nekem az osszes exem le van torolve ,illetve van olyan,aki engem tiltott le. Most ismerkedek egy pasival es latom facebookon,hogy mèg mindig ismerosok a volt csajaval. A volt csaj minden kepet lajkolgatja a pasinak....miert???
2016. jún. 19. 08:50
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy, és különben is miért foglalkozol ezzel? Hagy csinálja amit akar, veled van nem? Az hogy mit csinál facebookon nem mindegy?
2016. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Mindig meglepődök milyen atom sötétséget teremtett a Facebook...
2016. jún. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mind megvan... Sot... Van barátnom, de az egyik volt csajommal is szin te napi szinten irkálok. Nem ál meg a világ... Nem mukodott, kis harag, megbeszéltuk, csak barátok, és ennyi.


Ha valaki ennyire féltékeny az már beteges...

2016. jún. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD, sose értettem ezt a facebook fas*ságot, ha szeret téged és mondja, akkor nem mindegy, hogy ki likeolja a képeit?? :O
2016. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!