Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: szerintetek ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: szerintetek ilyen alkattal fel lehet venni bikinit strandon (kép)?

Figyelt kérdés

Tavaly óta híztam és nem tudom, merjek-e így bikinit venni, szégyellem a testem az ismerősök előtt:-(

Mit gondoltok, szabad-e így strandra mennem?


[link]


17/L



2016. jún. 20. 23:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%
Kapd fel a bikinit nyugodtan és irány a strand! :D 19/f
2016. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

#9

Te egy büdös paraszt vagy.

2016. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jól nézel ki :3
2016. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem semmi baj az alakoddal, én pont az ilyen alakot szeretem, van mit rajta fogni =) Csak ne kerülj abba a hibába hogy elkezded takargatni valami ótvar egybe fürdőruhával vagy hasonlóval. 18/f
2016. jún. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%
#9 Teljes mértékben veled értek egyet! A többiek csak jóindulatból vezetik félre szegényt. :D Lehet büdös paraszt, de legalább egyenes. Őszinte választ vár a kérdező nem? :De
2016. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
78%

Szerintem jól nézel ki nyugodtan vedd fel akinek nem tetszik az vagy meleg... már bocs(nem mintha bajom lenne velük) esetleg hülye de az ő dolga.

Őszintén mondom pont így vagy jó.

20f

2016. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
#17 Neked volt már barátnőd? :D :D
2016. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
76%
Itt aztán vannak szélsőséges válaszok... Néhány szerint undorító, többek szerint meg csodálatos. Nem én szeretnék lenni a megmondó, de undorítónak nem nevezném, viszont csodálatosnak sem. Vedd fel a bikinit, ne takargasd magad, de azt mindenképp ajánlom, hogy csinálj valamit, mert ha ennyi idősen ilyen vagy, akkor később még rosszabb lehet. Az elején lévő "nem csúnya, nem szép" résszel pedig nem azt szeretném mondani, hogy átlagos, mert nem az. Éppen ezért mondom, hogy mindenképp dolgozz rajta. El fog tartani egy darabig, amíg leadod, mert lássuk be, hogy bőven van mit, de jó munkát! :)
2016. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%
az alkatod a legtökéletesebb csak arra a hasra kéne dolgozni mert az tényleg elrontja az összképet,ha arra kicsit rádolgozol szerintem sokan megfognak bámulni a jó tested miatt :) 17/F
2016. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó alakod van de amíg magadnak nem tetszel addig másnak sem fogsz. Nincs mért takargatnod magad.
2016. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!