Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon kínos? Ez nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon kínos? Ez nagyon nagy hátrány?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és még nem kezdtem férfiasodni :(.. Nem szőrös a hasam, mint sokaknak már.. NEm nő szakállam, csak ilyen kis bajszom, amit egyből etüntetek, mert nagyon bénán áll :(.. AZ arcom sem kezdett el csontosodni, olyan vagyok, mint egy kisgyerek :(..

Gondolom egyszer én is elkezdek majd.. Csak egyszerűen már zavaró :(.. NEm mehetek oda korombeli lányokhoz, ha nem is nézek ki annyinak, mint amennyi vagyok.. Vagy igen??

17F



2016. jún. 24. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hátrány. A lényeg, hogy a személyiséged lehengerlő legyen. Akármekkora cliché, egy nőnél mindig a belső fontosabb, mint a külső. Mégis hogyan akarod élvezni a fiatalságot, ha ilyen apróságok miatt aggódsz? Egészséges vagy, legyen önbizalmad - de azért ne mértéktelen - és próbálkozz! A lányok azt szeretik, ha egy pasi kedves, odafigyelő, de nem tapadós. Egyébként én is ugyanezzel a problémával küszködöm, csak én veled ellentétben lány vagyok. Alacsony vagyok és babás. Képzeld el, pont tegnap, egy srác megkérdezte hány éves vagyok? Ő tizennégyre tippelt első látás alapján. Mosolyogva közöltem, hogy tizenhét vagyok. De tudod mit? Ez baromi jól fog jönni majd pár évtized múlva! Úgyhogy ne aggódj, csak legyél boldog és éld az életed! 17/l
2016. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idő megoldja.
2016. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $pumika$ ***** válasza:
lehet amerikából rendelni szőrnövesztőt
2016. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne aggódj! Valószínűleg csak későn érő típus vagy! :) 16/L
2016. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!