Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok számotokra taszító...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok számotokra taszító vagy bejövős ha egy lány perverz? XD

Figyelt kérdés
Ezzel most nem a tipikus ribizli féle csajra gondoltam. Csak az àtlagnàl picit nagyobb fantàziàval rendelkezőre......

2016. jún. 26. 19:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
8as XD 4diknél tartok, màr eszembe jutott hogy vissza írok ezzel a szöveggel: "52 éves férfi lennék és mindjàrt nàllad leszek szépfiú x"-)
2016. jún. 26. 19:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem rossz! :D nagyon nagyon tetszik. Főleg mert szavakkal is fel lehet izgatni az embert....
2016. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
.....csak is véleményekre vagyok kivàncsi.....bocsi, privàt üzikkel nem nagyon tudok mit kezdeni, hàzhoz nem megyek, telefonszàmot nem adok, képet nem küldök xD
2016. jún. 26. 19:51
 14/20 the_rocker ***** válasza:
Tetszik ha perverz 😏 ha szóban is, de tetszik
2016. jún. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a perverz csajok sokkal jobbfejek és viccesebbek, persze ha csak nem viszik túlzásba :D 23/f
2016. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és bár nem rendelkezem túl sok tapasztalattal, de az biztos hogy a srácoknak imponál ha egy lány perverz vagy szereti a szexet. Magamat is egy visszahúzódóbb szerény lánynak könyvelem el, de mégis imádom. És ehhez nem kellett az hogy a fél város végig menjen rajtam. Elsőre biztos nem mondaná meg egy fiú se rólam, de ha jobban megismer valaki és kitartóan türelmesen kivárja hogy megnyíljak akkor le se tudna vakarni magáról. A lényeg szerintem az, hogy legyél perverz de ne ribi.
2016. jún. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Amennyiben mindenkivel az, taszító.

Meg ha nagyon, az is.

Mit jelent nálad az átlagnál nagyobb fantázia? 1-2 fa.szos vagy pun.cis poén inkább primitív, mint perverz vagy szórakoztató.

Az lenne a szimpatikus,ha csak velem lenne az. Nem szeretek egy lenni a sok közül, sem azt érezni,hogy egy másik fiúnak ugyanazt a poént fogja elereszteni,mint nekem. Mint már írtam, ha mmajdnem mindenkivel az, akkor taszító. Meg kell tanulni szelektálni és viselkedni.

2016. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#16: Szóval ezzel azt akarod mondani,ha egy fiú kitartóan megismer, akkor állandóan a perverz szövegeid nyomnád neki meg dugnál vele?

Mert akkor ez nem épp nőies......bónusz,hogy ez a tini kategória.

2016. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ijjj 17es amit emlitettèl primitiv ponénokat természetesen én is rühellem abban teljesen biztos vagyok hogy az màr tulzàs és külső szemmel nézve rettentően taszító.
2016. jún. 26. 20:09
 20/20 anonim ***** válasza:
A pároddal illik perverzkedni, beletartozik a kapcsolatba, a szerelem nem is igazi kötelék a csintalan szexi dolgok nélkül:D
2016. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!