Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok/tini fiúk . Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok/tini fiúk . Ti hogyan képzeltek el egy pszichopata embert . Szerintetek ő az?

Figyelt kérdés
tehát , diákmunkát vállaltam egy klassz étteremben még a hónap elején , fel is vettek , és első napomon minden jól alakult . a Második napomon , egy kb 20 éves srác dolgozott bent egyedül , a konyhán . Odamentem hozzá , udvariasan bemutatkoztam neki , kezet is fogtunk . De ugy megszoritotta a kezem hogy csak na , mélyen a szemembe nézett és mást nem láttam benne csak gyűlöletet . Elmentem az öltözőbe , átöltöztem rendes munkaruhába és beálltam dolgozni . Megkérdeztem a srácot hogy mit kell csináljak , és a kezembe nyomott egy cetlit amin rajta voltak a teendőim . oké , gondoltam magamban . Megcsináltam amit kell , odamentem mellé amikor főzött és néztem mit hogy csinál , és nem is tudom lehet hogy női megérzés de annyira rossz volt a kisugárzása , hogy az valami hihetetlen volt . Rámutatott az órára ,és mondta hogy mehetek haza . Ilyenkor hallottam először a hangját . mondtam neki hogy szivesen maradok még segíteni . De mondta hogy menjek haza . lejárt a munkaidőm . Másnap ő , meg egy másik kollégája volt bent . de a srác ugyanugy nem beszélt vele se , mint velem . Félrehívtam , tegyük fel Bélát . és megkérdeztem hogy miért ilyen ez a srác . elmondta hogy ő 2 éve dolgozik itt , s ezalatt a két év alatt kb 10 percet beszélt. Béla azt mondta hogy egy agresszív állat . szerintetek lehet ebben valami ? miért kell ilyennek lenni ?

2016. jún. 28. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből mi honnan tudjuk ? És miért a Tini párkapcsolatokhoz írtad ezt a kérdést ? o.O
2016. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez még kevés ahhoz, hogy valaki pszichopata legyen.

Lehet, hogy simán bunkó, Vagy antiszociális. Vagy autista. Vagy embergyűlölő. Ki tudja? Ez elég kevés infó, ahhoz, hogy bármi érdemlegeset lehessen levonni belőle. 1-2 nap munkaidő is kevés kiismerni egy embert. Ehhez évek kellenek, vagy akár egy egész élet is kevés. De lehet pszichopata is. Lehet, hogy igazad van, nem zárja ki semmi ennek az esélyét sem.

2016. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen, ebből kiindulva de egy barátságos, közlékeny fiatal vagy, aki olyan környezetet próbál maga köré teremteni, hogy jóban legyen a társaival ... mondhatni ez az átlagos ... most úgy néz ki nincs szerencséd, és egy olyan embert kaptál magad mellé, aki egy magába forduló, "csendesőrült" ha úgy tetszik, ha nem piszkálod, ő sem fog valószinűleg, de ennyiből már le lehet szűrni, hogy nagyon ne erőltesd a barátkozást ... ha a másik már 2 éve vele van és még él, valószinű nem vadászik emberekre, csak ilyen a stílusa ... bunkónak, magányos farkasnak, bárminek lehet nevezni, ez téged nem kell, hogy érdekeljen, oldja meg a saját problémáját a világgal :) neked valószinű nem lesz vele problémád, ha csak nem keresed, ne beszélj hozzá, nem muszáj, ha kóstolgat az más .. akkor majd jelentkezz és kapsz további tanácsokat :D
2016. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem pszichopata, nyugi.
2016. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rhv
2016. júl. 14. 04:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!