Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni a sráccal aki tetszik, és miről?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már egy ideje tetszik és szeretném jobban megismerni. A baráti körömnek köszönhetően párszor szoktunk találkozni. Egyszer próbált velem beszélgetni, de (egy idióta módjára) csak leráztam mert annyira féltem, hogy nem tudok mit válaszolni ha kérdez. [Igen, nagyon félénk vagyok, és a barátaimon kívül senkivel sem szoktam beszélgetni (Ha tudtok esetleg erre is megoldást akkor nyugodtan leírhatjátok)]. A barátnőmmel mindig beszélgetnek és már tőle is kértem tanácsot, de semmit sem mondott. Kérlek segítsetek. (A fiú 18 éves, én 15, a barátnőm pedig 14).

2016. jún. 29. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is köszönj :) Ne félj, kérdezd, hogy milyen sportokat szeret, milyen fajta filmeket, együtteseket stb. ilyen alap dolgokról kérdezd :) utána biztos lesz valami téma. Ha pedig veled szeretne beszélni akkor rajta, semmi sem tart vissza, nem kell félni. Ha valamit szeretnél még segítek :)
2016. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!