Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud felizgatni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rami** kérdése:

Miért nem tud felizgatni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja ismerek egy fiút és pár napja megcsókólt és bwindultam tőle de amikor oda jutotunk hogy megujjazott akkor 1 nem tudta hol jó érzés nekem 2 ha megtalálta mem volt annyira jó érzés megprobálkoztunk a nyalással is de azt nem élveztem. Lehet azért nem tudott annyira izgatni mert idegen helyen voltam? vagy ha nem azért akkor miért?

#Fjcjv
2016. júl. 3. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy szimplán csak ideges volt. Izgultál és ezért nem tudtad teljesen elengedni magad. A párod biztosan tapasztalanlan még, de ezzel nincs probléma a lényeg hogy segíts neki. Jelezd neki valahogy, amikor tetszik amit csinál és azt is amikor nem.
2016. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Mégis honnan tudja? Neki nincs. Nem.tudja hogyan működik.

Mutassad meg neki. Vezessed, mond meg hol jó. Ezt tanulni kell. Nem megy elsőre profi szinten.

2016. júl. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te tudtad, mitől izgulsz frl? Ha igen, próbáltad jelezni neki?


2: sajnos nem ritka a nők közt, hogy csak azért se mondják a másiknak meg, mert meggyőződésük, hogy az igazi flrfi és a nagy ő megérzi ezt.

2016. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én mondtam neki hogy hol kell oda vittem a keezét jol az én lezemmel mutatam meg neki hogy itt csináld de sose űgy csinálta. Meg amikor belém tugdta az ujját vagy a nyelvét egyátalán nem volt jó. Lehet azért mert szűz vagyok??
2016. júl. 3. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szuz vagy akkor siman lehet azert nem. Par allalom utan szerintem ra fog erezni. Nem megy ez olyan konnyen egyik percrol a masikra.
2016. júl. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mutatod meg neki mit csináljon, nem fogja kitálalni egyedül, hogy Neked mi esik jól. SAJÁT érdeked, hogy segíts neki.
2016. júl. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert egy tinipi.csa vagy.
2016. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!