Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kigyúrtam magam, mégsincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kigyúrtam magam, mégsincs barátnőm, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

egy éve nyáron kezdtem el, rengeteg pénzt és energiát fektettem bele, olyannyira hogy ebben a tanévben 290 hiányzásom lett (épphogy nem buktam meg)

jelentősen sikerült fejlődnöm egy év alatt, mégsem lett több sikerem a csajoknál, sőt..életem szerelmét most láttam hogy egy nem túlzás 50 kilós gyerekkel jár :/ járok szórakozni így izmosan, de nem érzem hogy több figyelmet kapnék, hogy komolyabban vennének..nemértem


2016. júl. 3. 20:36
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
87%
látod...nem jársz suliba és ezáltal segghülye is maradtál...
2016. júl. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
ha tudnál egy kicsit számolni, rájöhetnél hogy 290 óra az nem olyan jelentős napi 7-8 óraszámmal nézve, tehát bőven voltam suliban!
2016. júl. 3. 20:39
 3/29 anonim válasza:
80%

Kétfajta férfi létezik párkapcsolat szempontjából nekem.

1; aki jól néz ki, mutogatni tökéletesen megfelel, de nem élnem le vele az életemet igy nyilván hosszútávú kapcsolat sem lenne belole csak fizikai vonzalom az egesz

2; aki külsőleg nem az esetem, de a belső tulajdonságai alapjan viszont teljesen megfog.

bonyolult ugy ez, neha meg mi magunk sem tudjuk mit akarunk ;) 24l

2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
20%

Hellóka!

Nekem is bejönnek az izompasik, de nem a 90kg -sak!

Minimum mázsa 10 felett legyen, ha már feszül a 2-3 XL bőrdzseki, és az ML merciből alig tud kiszállni, akkor jó.

A jelenlegi kanom is ilyen.

Ő is gyúr, meg szed porokat is.Tablettát is szed szerintem, de előttem titkolja.

140kg,197cm,karja 54 cm, de piszkosul szálka, az ér kilóg belőle.

Igaz neki Q7 terepjárója van, de a szintet megüti.

2016. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
én 18 vagyok, azért az én korosztályomban más milyenek az igények, sőt hogy eláruljam neked, a gimis lányoknak CSAKIS a külső számít, mondjuk ezért se értem mért nem lettem menőbb
2016. júl. 3. 20:43
 6/29 anonim válasza:
86%
A külső nem minden :) meg azért a túl izmos fiúkat sem szeretik a lányok.
2016. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
73%

Miből gondolod, hogy minden csaj csak a kigyúrt pasikra bukik? Biztosan vannak ilyen lányok akik az izmos fiúkat kedvelik.

Az én sulimban 290 óra hiányzással osztályozóvizsgára köteleztek volna. A Te dolgod nem az én dolgom feletted ítélkezni.

Esetleg próbálj meg kompromisszumokra törekedni! Kevesebb edzés és több tanulás.

2016. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

az értelmes csajoknak nem az izmaid kellenek...legyél intelligens is, de úgy tűnik ez nem adatott meg...

nem érted, miért nincs csajod, mert kigyúrtad magad...rossz csajokat akarsz felszedni, próbáld a felszínes idióta p1cs4k4t...


23F

2016. júl. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem is a kinézeteddel van baj, hanem azzal, hogy túlságosan rágörcsölsz, hogy "márpedig nekem csaj kell". És ezt megérezzük valahogyan és elriaszt.
2016. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
71%
Lehet hogy a kulsodet megcsinaltad de a belsod nagyon nincs rendben.. Emellett erzodik beloled a fusztraltsag is.
2016. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!