Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel járnátok inkább, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel járnátok inkább, ha választanotok kéne egy átlagnál csúnyább zseni, és egy átlagnál butább, de tökéletes külsejű fiú, vagy lány között?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Egyértelműen a zsenit. A szépség múlandó. Sokkal értelmesebb beszélgetéseket lehet folytatni az okos emberrel mint egy fullsötét kirakatbabával. Jobb társaság és kevesebb gond lenne vele mint a üresfejűekkel.
2016. júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy elehet úgy csúnya ha még nekem tetszik

mert egyszerűen nem tudok olyannak lenni aki külsőre nem tetszik

hihetetlen fontos az intelligenciája is, de azért valljuk be, a külső is számít picit

ne nézzetek felszínes p*csának, nem vagyok az

2016. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Az arany középút. Zsenivel, csak zseni ért nyelvet.

De ha már muszàj, akkor az értelmes, nem sötét fejű.

2016. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Az okosabbal. Buta fiúval nem járnék, mert tuti nem értenénk szót:) Nem mintha én annyira okos lennék...de azért élvezhetném, hogy ő legalább okos:)
2016. júl. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A lángelmével ostobaságom révén nem értenék szót ,de sebaj. Őrült zsenit ide! :)
2016. júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérem a zsenit, nem bírom a buta embereket. Nekem nagyon fontos hogy tudjunk jókat beszélgetni és ez egy buta emberrel nem lenne meg az biztos, a zsenivel se biztos, de ott nagyobb esélyt látok rá. 19l
2016. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Semelyikkel. Nálam nem a lexikális tudás a fontos, hanem az érzelmi intelligencia.
2016. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%

#2-es vagyok

egyet tudok érteni az utolsóval, de a lexikális tudás is fontos picit

2016. júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Összejönnék a tökéletes külsejű lánnyal, lennék vele néhány hónapot, történnének "dolgok" köztünk, ezután szakítanék. Aztán keresnék egy olyan lányt, aki tetszik, de nem feltétlen tökéletes és nem buta, de nem is zseni és remélhetőleg vele hosszútávon is jól kijönnék. :)
2016. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
attol fugg mennyire ronda a buta és mennyire buta a szép... ha nagyon buta és nagyon ronda valószínűleg egyikkel sem...
2016. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!