Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jók lesznek ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jók lesznek ezek az ötletek a barátom 18. Szülinapjára? (Nem szeretnék felvágni vagy dicsekedni ezzel, csak kívancsi vagyok egy kivuallora is, hogy o mit gondol errol vagy hogy mit szolna hozza ha o kapna)

Figyelt kérdés

Sokaig nem tudtam eldonteni hogy mit vegyek . Azt tudni kell hogy orosz tanarhoz jar de nem minden heten tudja megvalositani hogy elmenjen leginkabb a penz miatt. Ezert vettem neki egy orosz könyvet meg egy munkafuzetet . A konyvben szamos nyelvtan van elvileg az alapfokra kesziti fel ot, illetve hanganyag is van. (Nem reg kezdte csak el tanulni az oroszt)

A munkafuzetben meg 200 feladat van vagy annal tobb szinten alapfok.

A masodik ajandek egy rockbandas diszparna lenne, mert nagyon akart mar egy uj parnat es a kedvenc rockbandaja lenne rajta.

Aznap atjonne hozzam, es anyukammal megsutjuk a kedvenc sutijet, veszek a sutire tuzijatekot, veszek meg gyertyat, lufit, nasit,pezsgot stb. Meg nagy alma volt az, hogy elmenjen egy igazi loterre , de azt csak augusztusban tudjuk megvalositani. Nem egy nagy bulizos tipus , ahogy en sem, ezert csendesen akarnank megunnepelni pl megnezzuk a kedvenc filmjet, megmaszirozom, itt is aludna. Fel eve vagyunk egyutt szoval ezt a szulinapjaval egyutt megtudnank unnepelni. Mit gondoltok?



2016. júl. 7. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg piknik , séta...
2016. júl. 7. 14:26
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem, ez már túl sok, még akkor is ha 18. szülinapja. És nem tudom mennyire beszéltél már erről vele, de lehet neki is vannak tervei és akkor már is ugrik a fele, felesleges ennyi mindent előre betervezni.
2016. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez egy vasànapi nap, ő úgy tudja hogy simàn átjön hozzàm mint bàrmelyik nap. Kérdeztem, és nem volt kifejezetten terve .
2016. júl. 7. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl sok. Nem kell az első adandó alkalommal elsütni mindent.
2016. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van, csak szépen sorjában. Hidd el, sokkal jobban fog örülni annak, hogy mondjuk egy kisebb ajándékkal "kezded" és különösebb figyelmet fordítasz rá aznap, minthogy elhalmozod a sok jóval.
2016. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külön-külön teljesen jó, dee egyszerre sok!
2016. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat.
2016. júl. 8. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!