Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy zavarban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy zavarban vagyok, ha meglátom a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátommal nem rég kezdtünk el járni,nagyon tetszik nekem,és én is tetszem neki,sokáig barátkoztunk,írkáltunk egymással,és az utóbbi időben kezdtem érezni,hogy nagyon szeretem őt.Viszont annak ellenére,amikor nem vagyok felkészülve a találkozókra, pl.mikor csak úgy sétálok az utcán,és meglátom messziről őt a haverjával,akkor nagyon ideges leszek,zavarba jövök,menekülök tőle,nem szeretném,ha meglátna,mert olyankor nincs rajtam smink,és nem lehetek mindig a legszebb ruhámban.Tudom,hogy ő mindenhogy szeret engem,de engem egyszerűen zavar,hogy ilyenkor mindig zavarban leszek.Nem tudok rájönni,hogy mi az oka,pedig ha kettesben talizunk,akkor ölelkezünk is,és csókolóztunk is már.
2016. júl. 8. 23:06
 1/8 anonim válasza:

Én két év után is irulok pirulok ha meglátom a szerelmemet.Nálunk már túl lendültünk az "uriatennimcseaktamsmink" korazakon

Nálatok is el fog múlni :)

2016. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én két év után is irulok pirulok ha meglátom a szerelmemet.Nálunk már túl lendültünk az "uristennincsenrajtamsmink" korszakon

Nálatok is el fog múlni :)

2016. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fagyasztd le magad ❤🏩
2016. júl. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, teljesen normális :)
2016. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha a haverjával jön szembe, akkor csak köszöntök egymásnak vagy megálltok egy gyors ölelésre is? :)

vagy a haverjai még nem tudnak rólatok? :)

2016. júl. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)) Hát volt már rá példa,hogy éppen a barátnőmmel sétáltam este,ők pedig messziről kiszúrtak minket,és olyankor csatlakoznak hozzánk a haverjával.Viszont ha egyedül vagyok,akkor általában biciklivel megyek,és olyankor csak köszönök neki,de olyankor is a szívem a torkomban dobog.:)
2016. júl. 9. 00:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy igen,amikor a haverjaival van,akkor is van puszi és ölelés,bár neki is csak a legközelebbi barátai tudnak a kapcsolatunkról.:D
2016. júl. 9. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves vagy, igen.
2016. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!