Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudja nekem mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudja nekem mondani valaki, honnan jött ez a "Páva-nem sportolok" stílus?

Figyelt kérdés

5-10 évvel ezelőtt még az volt a vonzó, ha valaki sportol, manapság meg csak annyit kell tenned, hogy megnöveszted a hajad és 3 mérettel nagyobb pólót veszel.


Miéééért? :(



2016. júl. 9. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a spotos fiúk tetszenek de ha látok ilyen "pávát" hányni tudnék. Mindenki egyforma. Rosszul vagyok tőlük.

És a kérdésedre a válasz az,hogy azért,mert azt hiszik ez a menő...

2016. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: Az a baj, hogy nem azt hiszik, hogy ez a menő, hanem sajnos tényleg ez a menő...
2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert most ez a "menő" a fiatalok körében. De ez ilyen emberekkel nem kell foglalkozni, az ilyen srácok úgyis csak a kis libáknak kellenek általában :)
2016. júl. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem, ha egy fiú sportol, bár mások nevében nem nyilatkozhatok. 15/L
2016. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nekem speciel egyáltalán nem jönnek be az ilyen fiuk inkább nevetek rajtuk xDDD Lány létemre én sem értem hogy honnan jött meg miért olyan nagy cucc. Ne szomorkodj ,az ilyen pávagyerekek csak a 10-13 éves korosztálynak jön be xd
2016. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!