Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha a lányok is bejönnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha a lányok is bejönnek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, de nem csak a fiúk tetszenek, lányok is... Mennyire gáz ez? Felvállaljam? Még nem jártam senkivel.

2016. júl. 9. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez csak kiváncsiság, hiszen fiatal vagy.
2016. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De már kicsit régebb óta
2016. júl. 9. 21:17
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hasonló kérdés van, mindegyiknél azt látom, hogy kíváncsi lehetsz. Még az első válaszolónál is:o
2016. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
20%
Gáz! Üdv.!
2016. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
#4 de bunkó:$
2016. júl. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem vészes... Majd kinövöd... Vagy nem :D Mindenesetre sok jó csaj van az biztos. Szard le mások véleményét :D
2016. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Nekem volt egy barátnőm is, igaz, nem sok ideig. A nagyvilág előtt nem hirdettem, mert minek, magánügy, a barátaim tudtak róla, ennyi. Egyébként ha a fiúk is tetszenek, az szerencsésebb, mert van arra esélyed, hogy senki ne nézzen rád csúnyán a párkapcsolatod miatt.
2016. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem gáz, valószínűleg biszexuális lehetsz. De persze, kövezzetek meg, tényleg lehet, hogy csak kíváncsiság, mert tényleg nagyon fiatal vagy. Mindenesetre nem kell titkolni, de szerintem így kifejezetten ne is hirdesd a dolgot, mert ebben az országban csak azt fogadják el, aki tökéletesen illik a sorba...
2016. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Még elég fiatal vagy. Ráadásul ha közben a fiúk is érdekelnek, akkor nagy valószínűséggel ez csak átmeneti.

Hirdetni biztos nem kell, de ha biztos leszel benne akkor ne szégyelld.

2016. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
nem gáz, ez szexi :D
2016. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!