Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valahogy el tudnám érni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy el tudnám érni a csávónál, hogy egy életre megbánja azt, hogy lekoptatott? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel mar honapok óta randizgattam, igazából nem voltam szerelmes bele de az utobbi hetekben nagyon közel jártam ahhoz hogy megszeressem. Tudni kell rólam hogy meg szuz vagyok es majdnem eldobtam miatta.

Hetvegen ugy gondolta hogy ezentul levegonek nez, nem koszon stb. Sok tisztesség nem szorult bele. Aztán felbatoritottam magam, gondoltam megerdemlek annyit hogy tudjam, miert is teszi azt, amit.

A válasza (nagyjából 20perces gondolkozás utan) annyi volt hogy "nem tudom, nincs kedvem most ehhez az egészhez es igy könnyebb" (lathatatlannak nezni)

Ugy oszinten mondva nem vagyok hozzászokva a lekoptatashoz.

Hogy tudnám elérni hogy o csusszon térden mindenáron? Es bánja meg az egészet..


2016. júl. 10. 11:57
 1/9 October15 ***** válasza:
96%
Sehogy. :D Kellőképpen egyértelmű a szövegből, hogy miért nem kellettél neki.. olyan ember nincs aki ezt a döntést megbánja. :D
2016. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ha ő gyerekes, attól még neked nem kell annak lenned. Ne akarj bosszút állni, mert fölösleges és éretlen viselkedésre utal. Mutasd meg, hogy te vagy az okosabb és szard le magasról.
2016. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak egy mód van, de az biztosan működik! :)

Legyél boldog nélküle. Egyszerű, de hatásos. Sportolj, öltözködj csinosan, keresd mások társaságát. És légy vele kedves, de kicsit nemtörődöm :)

Egyébként ezért még nem kell haragudni rá. Nyilván nem esik jól az embernek a lekoptatás, de ha csak randiztatok, megvolt az esélye, hogy ez lesz a vége. Nem lehetsz mindenki esete, és ha semmi sem történt, akkor normálisabb is, hogy nem hülyít tovább.

2016. júl. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Miert nem veszed eszre Te vagy az aki terden csuszna elotte!

Tipikus sertodott noi bosszu!

2016. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg meg se fogja bánni, mert esélyes, hogy máson jár már az esze. De ha netán mégis megbánná, kimutatni valószínűleg úgy se fogja büszkeségből, úgyhogy te nem fogod tudni, még ha így is lenne.

Egyébként meg nem olyan nagy szám egy lekoptatás, mással is előfordul (velem is mindkét irányba), bár lehet azt ilyen bunkóság nélkül is csinálni, jellem kérdése...

2016. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

tipikus én... csak én még múltkor azt is megkérdeztem a csajtól, amikor rámköszönt hogy, honnan ismerjük egymást:d

hagyjad, ne foglalkozz vele, ha magamból indulok ki, aki ezt így pár hónap után megteszi, meg ezt így leírja, az lesz.rja az egészet, csak magaddal csesznél ki ha bosszantani akarnád.

2016. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Keress másik pasit akivel boldog leszel, és ha tud majd róla akkor egy kicsit csak magába néz.

16F

2016. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyilván nem jössz be nekem, és így hog --el tudnám érni a csávónál, hogy egy életre megbánja-- nekem se kelenél ><
2016. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs megfelelő manipulativ kepesseged akkor buktad :D
2016. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!