Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 (lassan 4) napja késik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 (lassan 4) napja késik a menstruációm 15 éves vagyok terhesség?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok, de van barátom akivel nem érintkezett a nemi szervünk soha mindig volt ruhaanyag mindkettőnkön. Ha esetlen ő elment így de nem áztatta át a ruhát akkor semmi esélye annak hogy én terhes lennék ugye? Tudom hogy nagyon nagy hülyeség amit kérdezek, de nagyon meg vagyok ijedve..a szüleim nagyon nagyot csalódnának bennem ha lenne valami. (7 napos erős antibiotikum kúrám volt nem régiben, ha ez befolyásolja a menstruációt)

2016. júl. 11. 23:09
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem vagy az
2016. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
befolyásolja, ne aggódj!! 0% hogy baj van :)
2016. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Egyrészt igen, az befolyásolja, másrészt pedig 15 évesen nem igazán áll be még rendesen, szóval pár napot simán késhet.
2016. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és volt, hogy kimaradt egy ciklusom és nekem 33 35 napokra szokott megjönni ebben a korban teljesen normális, nem lehetsz terhes ennyitől.
2016. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem leszel az, nekem is nehéz ez, hogy a barátommal akarok lenni, de a szüleim tiltják a nemi életet, részükről jogosan, de nem tudjuk megállni xd szóval nem vagy terhes! :)
2016. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ohh, kezdek megnyugodni.. :D amúgy még mindig nem jött meg, de most az egyszer örülnék neki ha megjönne bármilyen furcsa ezt "kimondanom".. kész megnyugvás lenne, de ti is azok voltatok köszi ^^
2016. júl. 12. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!