Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi mindenki azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki azt, hogy nem vagyok szűz? 17/L

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem annyira megszokott dolog manapság, hogy 17 évesen szűz valaki, és bár lett volna rá alkalmam, nekem fontos, hogy kivel lesz az első.


Volt már két barátom, nem jártam velük sokáig, így nem jutottunk el idáig. Ennek ellenére a suliban is mindenki azt hiszi, hogy nem vagyok már szűz, felnőttek közül is, és a fiúk is úgy közelednek felém/olyanokat mondanak, hogy egyértelműnek veszik ezt. Amikor megmondom az igazat, hülyén néznek rám vagy meglepődnek, kezd nagyon zavarni.


Két kérdésem lenne: Mitől veszik ezt ennyire magától értetődőnek, illetve most komolyan ennyire szokatlan/gáz ha valaki ennyi idősen még szűz?


2016. júl. 13. 19:14
 1/10 BigUncleZ ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kisugárzásod teszi vagy a viselkedés.
2016. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt nyilván ők tudják. Ahogy az első válaszoló írta, kisugárzás vagy rá utaló magatartás, vagy a kapcsolataidból kiindulva gondolják. Mi nem ismerjük a hátteret, így nem gondolhatunk semmit.

17 éves vagy, ilyen korban már természetesnek vehető, mindkét eset, rólad pedig nem azt gondolják, ami igaz.

2016. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rólam is mindenki azt hiszi, hogy nem vagyok az, pedig nekem nem volt még kapcsolatom sem. Mondjuk elég követlen vagyok a fiúkkal, meg néha bulikon én is szoktam csókolozni, ellenni, de persze senkivel sem feküdtem le, mert csak komoly kapcsolatban szeretném elveszteni. Én azon gondolkodtam, hogy biztos túl merésznek hisznek, mert én sokszor csókolozom fiúkkal. És nem gáz, hogy még szűzek vagyunk, sőt. 18/L
2016. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért mert manapság azt hiszik hogy, az a "normális", ha már 14 évessen nem vagy szűz...
2016. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
elleni :DD szakadok xD
2016. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel ,ezt bármiből kifolyólak hihetik őket kell megkérdezni efelől.

Mondjuk,nekem a volt fiú osztálytársaim rendszeresen azt mondták/beszólogattak hogy én tuti nem vagyok már szűz ,én meg természetesen megmondtam az igazat hogy de,még az vagyok,ők meg hülyén néztek utána nem akarták elhinni .De később elhívtak beszélgetni ,hogy csak azért mondták ezt mert ,idézem: "túl jó csaj vagy ahhoz hogy szűz légy" na,én ezen még jobban kiakadtam ,mivel én még szép se vagyok ,nem hogy még jó csaj . De mondom ,bármiből hihetik ezt ,már a kisugárzásból .

2016. júl. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.


Nekem a gimi első évében volt egy barátom, semmi nem volt vele, de mindenki azt hitte, hogy megdugott... 15 voltam. Mikor rákérdeztek és megmondtam, hogy nem történt semmi, mindenki meglepődött.


Amúgy 17 évesen vesztettem el.

2016. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Ne ess kétségbe. Ne foglalkozz velük mert higgyenek azt amit akarnak attól még te tudod az igazságot.

Ha ez megnyugtató én házasságig várok vele mert nem akarom azt hogy a párkapcsolatomba belebeszéljen olyan dolgokat a ez a mérhetetlen nagy ősi öszton amik nincsenek mert bele tud. Pl ha te egy Bélával összejönnél és szerelemből lefeküdnétek akkor a későbbiekben azt mondanátok miután jobban megismeritek egymást hogy ugyanazt a pizzát szeretjük tehát mi összeillünk. Vagy én mérleg vagyok ő meg birka ezért összepasszolunk. Véleményem szerint ezért is van annyi válás meg boldogtalan házasság mert esztelenül összebújunk valakivel mielőtt jobban megismernénk.

Bocsi hogy ilyen sokat írtam de remélem tudtam segíteni :)

21/F

2016. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a felfogásod! Ez lenne a normális:)

És abszolút nem gáz, sőt...

Szerintem azért hiszik, mert volt már 2 barátod.... és nézz végig a mai lányokon. Rövidke idő alatt odaadják magukat ,mert ők nagyon "szerelmesek"..

2016. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De miért érdekel más véleménye? És miért zavar ha ezt gondolják? Én is voltam ilyen helyzetekben de csak nevettem. Nekem még testvérem sem hitte el . Legtöbbször kinevettek vagy " hogy hogy?" ...de még sem érdekelt ìgy alakult. Gondolom ruha smink stb alapján vontak le következtetést. És nem gáz tarts ki az elveid mellett nem kell mások véleménye miatt lefeküdni egy sráccal. 19 vagyok és én is szűz vagyok még sem érzem szánalmasnak magam. Én életem ;)
2016. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!