Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb haverom szeretem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Julia22 kérdése:

A legjobb haverom szeretem, de nem vagyok belé szerelmes. Volt valakivel ilyen? Tapasztalat? Tanács? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, a legjobb haverom. Nagyon jól ismer, és én is őt, pedig még csak kb. fél éve ismerjük egymást. Jobban ismer mint a barátnőim. Nagyon szeretem, és mindig hiányzik, amikor nincs velem, de nem vagyok belé szerelmes. Bejövök neki, de csak úgy, ahogy az összes többi lány is. Ő le akar velem feküdni, én még tuti hogy nem. (Nem csak vele nem, senkivel.) Ő is szeret, de csak úgy ahogy én, barátilag. Folyton féltékenyek vagyunk egymásra, ha a másik csajozik/pasizik. Nyíltan megbeszéljük a dolgokat, és a jövőt (már amennyire) együtt tervezzük. (Család, házasság. Tudom hogy korai, poénnak vettük az elején, de szerintem ez már komoly.)

2016. júl. 14. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval csak barátként szeretitek a másikat, de gyerekeket akartok és együtt leelni az eleteteket? Hány évesek vagtok?
2016. júl. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. nem szeretitek egymást csak barátilag

2. ő megakar dugni, e nem akarod

3. közös gyerekeket akartok


nem érzed, hogy rohadtul tele van ellentmondással a kapcsolatotok? :'D és ez csak 3 dolog kiemelve...

2016. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy tizenéves taknyosok vagytok.

Disney Channel való még nektek.

2016. júl. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szexet egyebkent sem egy nagy hatalmas kefe...lessel kezdik az emberek, akik valoban olyannal csinaljak akik fontosak egymasnak.

Petting az amelyik szot keresed. Szex behatolas nelkul. Arra jo hogy egymast megismerjetek. De ehhez elobb rendszeresen erdemes lenne maszturbalnod. Ne aggodj a srac mar azota csinalja miota latta a pin..cidat.

S azert mert tagadjatok: szerelmesek vagytok.

2016. júl. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja a féltékenykedés, meg az, hogy hiányzik, az szerelem. Ez a szerelem, mikor valakit hiányolsz. Ez nem baráti szeretet, közel sem.
2016. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!