Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok perverzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex19970406 kérdése:

Mennyire vagytok perverzek lányok? 17f

Figyelt kérdés

Én eléggé az vagyok de nem úgy veszem észre, hogy a velem egy idős lányok azok lennének..

Pedig azt mondta egy lány ismerősöm, hogy minden lány az. Most akkor hogy van?:D Nem tudom mennyire kezdhetek egy lánynál perverzen meg mennyire nem..?!

Mit gondoltok ti? Vagy ti meddig mentek el? Vagy mi az amit ti kedveltek?



2016. júl. 17. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyira hogy belehalsz!
2016. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon. Betonkevero,kapa,talicska, minden jaccik...
2016. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
10000000000%-ban vagyok perverz :$ 13L
2016. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ildike17 ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy perverznek lenni nem csak agyban kell lenni, hanem tudásban is.

A mostani 16-21 éveseknek fingjuk sincs hogyan egy nőt jól megizélni.

Márpedig barátom, ha te tényleg 17 vagy, tutira nem fogod azt nyújtani perverz címszó alatt, amit most itt hirdetsz.


Amúgy meg nem minden csaj perverz.


Ja fontos, nem kérek privátot, aki mégis megteszi, kikerül ide, a közlendője.

2016. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem szexre gondoltam.. hanem hogy mennyire huncut egy lány, mennyire bírja az olyan utalásokat vagy mennyire van benne őrült dolgokban, vagy mik azok amiket megcsinálna ilyesmi. A párkapcsolat előtti időre gondolok.
2016. júl. 17. 15:57
 6/8 anonim válasza:
Küldj képet magadról! 18L
2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Szinte minden lány perverz csak eléggé jóban kell lenned velük hogy megmutassák ezt az énjüket.Nekem mindegyik cinkos társam perverz😉😂16/l
2016. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is elég perverz vagyok szerintem. Imádok ilyen szexes sztorikat kitalálni...mondjuk eddig csak csajjal csináltam képzeletben, na de az aztán ott volt..

17/L/bi

2016. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!