Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szóltok ahhoz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szóltok ahhoz, ha egy lány belsőleg nagyon hasonlít rátok?

Figyelt kérdés

Jelent valamit?

Esetleg szeretnétek ha ilyen lenne?

Hogy viszonyulnátok hozzá?

Szívesen lennétek vele?

(😂nyilván nem a belekre meg stbre gondolok)



2016. júl. 21. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég ritka az ilyen lány, eddig életemben összesen eggyel találkoztam. Mit szólok hozzá? Össze szeretnék jönni vele, és azt tervezem, hogy kezdeményezek majd nála.
2016. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetetlen, nincs még egy ilyen hibátlan, tökéletes ember.
2016. júl. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát...bocsánat azt nem írtam oda, hogy nem rád gondolok. Én az átlagos emberekre értettem. 😃😏Mégegyszer elnézést...
2016. júl. 21. 19:40
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Na jó, talán nem vagyok annyira hibátlan...:D


Amúgy nyilván pozitív, ha hasonlít. Szerintem nem igaz, hogy "az ellentétek vonzzák egymást", mert az ellentétes gondolkodás csak feszültséget okoz. Egy hasonló emberrel sokkal inkább meg lehet értetni dolgokat.

(#2 voltam)

2016. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, és nagyon szeretném.
2016. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm pont ilyen. Nagyon sok hasonló gondolatunk van. De nem mindenben vagyunk teljesen ugyan olyanok. Részben ez is közre játszott abban, hogy együtt vagyunk, de Emellett még a kémia is.
2016. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. 
2016. júl. 21. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi lány vagyok, de barátommal pont így vagyunk :D ugyanaz a zene,szabadidős program, ugyanaz a felfogás a dolgokról, ugyanaz az érdeklődési körünk. Igazából minden egyezik attól eltekintve hogy ő imádja a madarakat én meg madárfóbiával szenvedek :D
2016. júl. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi😉
2016. júl. 22. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
tudom ki vagy.
2017. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!