Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam be a szüleimne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tanács0012 kérdése:

Hogyan mutassam be a szüleimnek a barátomat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.. És eddig a szüleimnek egy barátomat sem mutattam be es volt 2barátom eddig es most van a 3. Barátom és őt mutatnám be a szüleimnek elősször..es nagyon félek..de elősször szeretném elmondani nekik hogy van barátom.. De egyszerüen nemtudom hogyan kezdjek hozzá félek.. Nemtudom mi lenne a reakciójuk es hogy hogyan kezelnék ezt az ügyet.. Szoval tanácstalan vagyok.. Tudnátok segíteni hogy hogyan hozzam szóba azt hogy van barátom?
2016. júl. 21. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anya, apa, van egy barátom. 15 éves vagy, nem fogja őket túlzottan nagy meglepetés érni. Ne parázd túl, nem ez lesz életed kérdése. Sok sikert :)
2016. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is tegnap kellett pont elmondanom hogy van:D nem volt bonyi, csak annyit mondtam h alakulgatnak a dolgok es elmegyunk randira
2016. júl. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:) csak nagyon felek hogyha megse engednek meg hogy legyen baratom es ahh nagyon sok a stressz egesz nap csak kattogok es a szivem 200al ver es nemtudom mit csinaljak hiszen titokba nem tarthatom de nagyon fele ha elmondom mi lessz:c
2016. júl. 22. 12:53
 4/4 anonim válasza:

Alapból jól kéne, hogy vegyék. Gondolják, hogy normális barátot választottál, akivel szeretitek egymást.

Én is nemrég mondtam el nekik, hogy van barátnőm, kérdeztek róla egy párat, meg mosolyogtak, végül gratuláltak.

Előtte sem aggódtam, utána meg csak boldogabb lettem. Szóval no para!

16/f

2016. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!