Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nálatok fontos, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok fontos, hogy egy fiúnak mennyi lájkja van facebookon?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 01:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az vizsont zavarna,ha ez őt érdekelné
2016. júl. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kenyeres Bálint válasza:
100%
Ne szennyezd már ilyen hülyeségekkel az oldalt!:)
2016. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szerintem fontosabb,hogy mennyi pokemont szedett már össze:)
2016. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 health visitor válasza:
100%
Igen, fontos, mert minél kevesebb van, annál jobb.
2016. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
szerintem ez így konkrétan nem, de amúgy mindig is a népszerűbb srácok jöttek be jobban a lányoknak. Ez így van már régóta és valószínűleg nem is fog megváltozni, mert elég érthető oka vannak. Bocs nem vagyok lány amúgy
2016. júl. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 paperdog válasza:
100%

Hidd el, számít a csajoknál! Bármit is mondanak, számít! Nálam többet szerintem senki nem csajozott, több szász nőt szólítottam le! Deák-Westend-balaton-velencei tó...stb..

Miután leszólítod kicsit beszélgetsz vele, és ha jól megy, mielőtt még mindent megdumáltok gyorsan elkéred a facebookját és lelépsz. Nos ugye ő azonnal le fog csekkolni téged, kíváncsi hányan bírnak, bejössz-e a többi lánynak.. Régen én is azt mondtam, hogy nem kell sok like, lányoknak nem az jön be.. Haverom próbálta ki először, hogy sok likeot összeszedett és máris több nőnek kellett. Persze a normális lányoknál nem igazán számít, de ott sem árt. Olyan mint a sport légszűrő a kocsiba: Nem dob sokat a teljesítményen, de valamennyit biztos, hogy dob. Könnyű vérű lányoknál meg olyan, mint a turbó :D

2016. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mint 18/L szólok.

A kérdés teljesebb jogos, de nézzük az átlag csajokat.

Ahogy már mondták korábban, nem ezé lesz a döntő szerep, de igen is, ha sok lájk van, az népszerűsére utal. A lányok alapvetően a népszerű, menő srácokat akarják "megszerezni" de ha akármilyen más tényező megfogja az illetőt a srácban, már mit sem fog számítani mennyi is van rajta.

Ez amúgy is relatív, valakinek az 500 is kevés, nekem a 100 már sok, de van olyan, aki az ötvennél is örül már:)

(De ha nagyon ultimate lájkolásra mennek, akkor azt is megnézik hány ismerősből van az a lájk XD) De tényleg.

2016. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat
2016. júl. 27. 10:54
 9/21 anonim válasza:

Lájkot nézni több okból is hülyeség lenne. Egy csomó olyan ember van, akit a valóságban szeretnek, sokan ismerik, elbratyizik az emberekkel, de facebookot szinte nem is használ. Viszont olyat is megfigyelhetsz, aki pakolja fel magáról a képeket állandóan, 150 like-ot kap, de igazán csak pár ember ismeri őt, és alig jár társaságba.

Persze ha az illető aktívan használja a facebook-ot, és az 500 ismerőséből csak 5-en lájkolják be, az tényleg gyanús :D :D

2016. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kenyeres Bálint te lány vagy ? 
2016. júl. 27. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!