Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megtennétek, amit a barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megtennétek, amit a barátotok családja kér?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, Ő húsz. Ő az első barátom, 2 hónapja vagyunk együtt. A szülei nem engedik, hogy lefeküdjünk egymással. Egészen addig, amíg el nem vesz feleségül. Nem is arról van szó, hogy a szeretkezés számomra létfontosságú dolog lenne, hiszen eddig sem hiányzott az életemből ( még szűz vagyok ), de a barátomat egyáltalán nem érdekli, hogy a szülei mit mondanak. Folyton csókolgat mindenhol és már venné le a ruháimat rólam. Én pedig elcsábulok, mert én is szeretnék vele lenni, de mindig el megy a kedvem, ha arra gondolok, hogy a szülei mit mondtak nekünk. Ilyenkor mindig neki bűntudata van és abbahagyja. A szüleivel egyébként jó a kapcsolatom, nagyon kedvesek velem és örülök is hogy ilyen anyósom és apósom van, és igazából ezt is csak azért csinálják, mert muszlimok és náluk ez így megy. 2 hónap után viszont nem fogunk összeházasodni. Viszont egyre nagyobb a kísértés. Azt sem szeretném, hogy titokban történjen a dolog. Ti mit tennétek ? ( Kérlek Titeket, a rasszista hozzászólásokat kerüljük! Az, hogy muszlimok, nem azt jelenti, hogy rosszak! )
2016. júl. 28. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tisztelni a más vallását, de ha ti akarjátok, akkor ne érdekeljen mit mondanak, mégis a ti dolgotok. Amiről meg nem tudnak az nem fáj nekik. 20 évesen, szerintem a fiú el tudja dönteni, hogy hogyan gondolja a vallást és a megkötéseket. c:
2016. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem kell a tudtukra adni! Ez a saját intimszférátok!

Mind a ketten felnőttek vagytok! Nem sok beleszólásuk van!

Ha szeretnétek egymást akkor tegyétek meg! De ügyeljetek a védekezésre! És akkor nem lesz gond 😉 ha megtörtént és véletlen rákérdeznek akkor vagy füllentsetek egy picit vagy mondjátok azt hogy nincs közük hozzá!

Persze lehet hogy ez nem ilyen egyszerű..de én így gondolom..

2016. júl. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
19 éves létedre még csak a rasszizmus szó jelentésével sem vagy tisztában, hihetetlen.
2016. júl. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha hiszed, ha nem, tisztában vagyok vele ;)
2016. júl. 29. 03:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké,hogy örülsz, mint majom a farkának,hogy van barátod, de 2 hónap semmi. Ennyi idő alatt nem kell megdugatni magad...... :)

Nem, nem tenném meg, amit kérnek, mert egy baromság. Felnőtt emberek vagytok, nehogymár ők mondják meg, mit mikor csináljatok.

2016. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én itt hirtelen csak 3 problémát látok:

- ha lefeküdtök, és ez kiderül, akkor meg kell, hogy öljenek. Jó, nem biztos, hogy tényleg megteszik... de érdemes ezzel élni?

- ha összeházasodtok, akkor te is muszlim leszel. A gyerekeid is azok lesznek. Ha később bármelyikőtök ki akar térni (pl. kereszténnyel házasodnál), akkor viszont már a bíróság fog halálra ítélni, ha olyan országban leszel éppen.

- azt pedig, hogy te (és a gyerekeid) melyik országban éltek, ő dönti el.


Szóval... óvatosan. Most persze, hogy nagyon kedvesek.

De ez nem feltétlenül tart örökké.

2016. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak após-és anyós-jelölt
2017. szept. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!