Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi lenne a benyomásoto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi lenne a benyomásotok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
17 éves. Sovány testalkatú. Nagyon introvertált, kevés barátja van. A kortársai nagy része és a divat, amit követnek (öltözkődés, zenei stílus stb.), hidegen hagyja őt. Érdeklődik többek között a politika, a szociológia, a történelem, a földrajz és a filmek iránt. Nem egy lángelme, de egy átlagos embernél jóval műveltebb, intelligensebb.
2016. júl. 30. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát. Ha ismerném, megtudnám mondani. De összességében ez így ellég kevés jellemző. Mindenesetre nem ítélek elsőre :) :D

15/L

2016. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy rendben vagy belsőre.
2016. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:
Nekem nem kifejezetten lenne szimpatikus. Volna egy-két közös témánk, de ha nagyon introvertált, talán ez se derülne ki...
2016. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha nem vagy csunya, vagy igenytelen akkor kifejezetten bejon ez a belso :) 14l
2016. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem így olvasás alapján nem igazán jönne be,de ugye minden az közvetlen kommunikáción múlik. :) /Az általam két legjobban rühellett tantárgy a töri és a föci,szóval ha ő szereti ezt,mint beszédtéma,én nem érezném jól magam./

16/L

2016. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!