Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl a következő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl a következő 5 évet, szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be és az lenne a problémám hogy kollégista leszek egy kis városban,és az a lány is az lesz akibe évekig szerelmes voltam és még mindig vagyok csak ő másik suliba fog járni ,de attól függetlenül nap mint nap látni fogom ,pedig egyáltalán nem szeretném..mivel mint mondtam évek óta szerelmes vagyok bele,többször is szerelmet vallottam már de mind hiába ugyanis csak barátként tekint rám,és azok is vagyunk csak az utóbbi időben volt egy nagyobb veszekedésünk,mivel nem tudtam elfogadni hogy van barátja ,főleg hogy én már évek óta próbálkozok ,teperek erre a gyerek 1 hét után már el is nyerte a szívét..És fogalmam sincs hogy ezek után hogy fogom túlélni,az elkövetkező 5 évet ..kerülni mégsem szeretném ,annál gyerekesebb nincs..meg nem is tudnám kerülni annyira szeretem ,de amikor csak beszélek ,és találkozok vele mindig elő tőr belőlem az érzés ,és nem akarom feladni ,de ha ezt teszem akkor meg az ő kapcsolatukat tehetem tönkre ,főleg hogy a pasija eléggé féltékenykedős ,bár teljesen megértem ..ha az én barátnőm lenne még azt sem engedném hogy más fiúkkal beszélgessen..Szerintetek mit kéne tennem?

2016. aug. 3. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te szerelmes vagy belé, ő nem. Innentől fogva, bármi is alakuljon -barátság- neked lesz rossz, és te fogsz utána futni, reménykedni, hattyúhalált halni, szenvedni...

Keress más lányt, más társaságot. Nm kell levegőnek levegőnek nézni, de hidd el, ha keresed a társaságát előbb-utóbb neked lesz rossz.

2016. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom jól .De ha keresek mást is ,az nem ugyan olyan..nincs még egy olyan ,lány .Számomra ő tökéletes,már többször is próbáltam mást keresni ,de nem ment .
2016. aug. 3. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátkozz, keress haverokat, járj el bulizni. Ha otthon ülsz biztos nem találsz egy olyan lányt sem aki talán bejönne neked. Próbálkozz, mert ha folyamatosan miatta siránkozol elveszted a fiatalságod, míg az a csaj éli boldogan az életét. Mutasd meg neki hogy nélküle is lehetsz boldog. Ha igazán szereted akkor elengeded, hiszen látod hogy boldog.
2016. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, nem egyszerű, de én azt mondom, hogy próbálj meg legkevésbé foglalkozni vele, rengeteg gyönyörű lánnyal fogsz még találkozni, főleg ha most mész új suliba, rengeteg új lehetőséged lesz :) Simán találsz majd egy nála sokkal jobbat is :))

A barátzónából meg lépj ki, mert ez így neked csak szenvedés.

2016. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megpróbálom.mintha olyan egyszerű lenne ,2 éve ismerem és szinte már családtag,annyi mindent átéltünk amit más nem igen.Ha az elején nem cseszem el mára már együtt lehetnénk,ezért is fáj annyira .Beletörődök hogy mást szeret oké,de én mindig is ott leszek neki ,nem érdekel :)
2016. aug. 3. 22:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolába és nem lesz ilyen bajod... vagy ne legyél kollégista.
2016. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barat elrakott a baratzonaba kesz ennyi nem barat kent kell egy csajhoz kozeledni
2016. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!