Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti miért jelöltök be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti miért jelöltök be olyan fiúkat facebook-on akiket alig ismertek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 3. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért , hogy minél menőbbnek tűnjenek , hogy nekik milyen sok ismerősük van...vagy nem tudom..Én csak azt jelölöm vissza akivel beszélek is vagy legalább köszön, a többieket törlöm a p'csaba:D.Iskolatársakat sem mindet jelölöm vissza mert minek ha soha egy percet sem beszéltünk...16/L
2016. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért jelölik hátha valamelyik rájuk ír és így ismerkednek.

19/f

2016. aug. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szoktam random embereket bejelölgetni..
2016. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ők jelölnek be engem :D akit nem ismerek azt nem igazolok vissza. Ennyi :P Falra mászok, mikor az egyik lány osztálytársam képe alá húsz angol,negyven arab,tizenkét német írsogál.
2016. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Multkor bejeloltem egyet,puszta veletlenbol. Egy csoport tagjait nezegettem telefonrol,es veletlenul bejeloltem. Amugy nem szokasom.
2016. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem jelölök be ismeretleneket, akikkel amúgy se beszélek, nem is köszönünk egymásnak, de van pár elképzelésem.

Vagy menő a bejelölt személy, és akkor jól néz ki, hogy te is ismerőse vagy.

Vagy kicsit bejön a srác, esetleg reménykedsz is, hogy így észrevesz / rád ír.

Vagy olyan mentalitásban él, hogy akit már egyszer láttak, azt be kell jelölni ismerősnek, hogy minél több legyen.


Vagy ezeknek a kombinációja. :'D Lehet, ostobaságnak hangzanak a fentebb leírtak (és azok is), de hidd el, rengeteg ember gondolkodik így. Suliban is sok ilyet tapasztalni a kicsik részéről. (15-16)

2016. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer egy brazil csajt vissza jelöltem és azota folyamatosan jelolgetnek brazilok már így is vagy 200 az ismerősöm de szinte minden napra jut egy :D
2016. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha ilyen történik, akkor szeretném megismerni. De nálam úgy működik, hogy akivel nem találkoztam, nem beszéltem egyszer se, olyanokat nem is jelölök be, se nem vissza. (21,l)
2016. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!