Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz hogyha egy 15 éves fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogyha egy 15 éves fiú még nem csókolózott?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És ha egy 20 éves nem csókolózott még az gáz? :D

20/f

2016. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És egy 17 éves fiunak gáz? Szerintem akkor csináld, ha lesz arra alkalmas személy.
2016. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
A Nemzetközi Ifjúsági Szexkapcsolatok Kongresszusa Központi Bizottságának 1994. évi 2. számú rendelete alapján minden hímnemű állampolgárnak minimum 2-szer kell csókolóznia, mielőtt betöltötte 14. születésnapját. A rendelet megszegése minimum 2 év, maximum 8 év barátzónába száműzetéssel büntethető. Súlyosbító körülménynek számít, ha az illető jó kiállású, vagy ha nem próbálkozott kellő mértékben (hetente minimum 2 flörtölés).
2016. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3-as ez nagy :DD
2016. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem 14/L
2016. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz hogy ezt megkérdezted
2016. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, dehogy gáz :D viszont azt nem értem hogy 2016ban a társadalom miért várja el hogy az ember tinédszer évei a szerelemről meg a csókolózásról meg a szexről szóljon? Amikor valakinek azt mondom hogy még nem volt fiúm úgy néz rám mintha mondjuk még nem ettem volna almát vagy nem is tudom lol, elcseszett világban élünk. Az összes dal meg film erről szól, agyrém, még a szüleim is evvel jönnek, hogy miért nincs barátom, hogy miért nem fiúzok, mert ilyenkor ez lenne a "normális". Azt hiszik leszbikus vagyok vagy aszexuális... Nem. Természetesen majd lesz barátom, ha találok egy olyan fiút akivel jól érzem magamat és ez kölcsönös lesz a részéről is. Tényleg, ha bárki stresszelve érzi magát emiatt semmi baj, mindent a maga idejében, ne érdekeljen mások mit csinálnak :)

16/L

2016. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

17 vagyok és én se csókolóztam még


17/L

2016. aug. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem gáz. nekem 16 évesen történt és megbántam. 18/l
2016. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez kb. annyira gáz, mint hogyha 1 évesen bepisilsz. Előbb-utóbb el fog jönni a te időd is, nyugi! :D
2016. aug. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!