Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már rég óta ismerjük egymást de sosem közeledtünk úgy egymáshoz. Mostanában viszont sokat beszélgetünk és elég jóban vagyunk. Mikor egy társaságban vagyunk mindig direkt úgy csinálja ,hogy a közelemben legyen , folyton bámul és ha nincs hely ahová le lehet ülni akkor tuti ,hogy az ölébe ültet. A probléma az,hogy van egy másik lány akivel nagyon jó barátok és én úgy látom ,hogy vele sokkal bátrabb (Pl: mondta neki ,hogy alhat mellette). Az a baj ,hogy ő is és én is nagyon félénkek vagyunk és egyikünk sem mer kezdeményezni. Kérlek segítsetek. Előre is köszi mindenkinek! :)
2016. aug. 5. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ölébe bele mersz ülni,akkor beszélgetni miért nem?:D
2016. aug. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én azt tanácsolom hogy pl: naponta hívd ki sétálni/beszélgetni... ha ültök egy padon akkor próbálj közeledni vagy eleve közel ülni hozzá..

És tudom milyen ha félénk vagy és nem mered... de ha nem teszed akkor nem fog semmi se történni (tapasztalatból mondom)

Én úgy voltam vele hogy max annyit mond hogy "maradjunk barátok"... de ilyen egyszer sem történt :D

úgyhogy én ezt tudom neked javasolni ;)

Bátraké a szerencse ;) ;)


sok sikert ;)


ha kellene valami tipp szerüség akkor írjál privátban ;)

2016. aug. 6. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.válaszoló:Jogos a kérdés,de valahogy beszélgetni nehezebb :D. 2:köszi a tippeket,remélem beválik :))
2016. aug. 6. 17:24
 4/4 A kérdező kommentje:
De engem igazából az érdekelne,hogy tetszem-e neki,mert ha ezt tudnám akkor lehet ha bátrabb lennék. :))
2016. aug. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!