Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet anyumnak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet anyumnak a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül voltam, barátok nélkül, depressziósan. Nem mozdultam ki, mindig a szobámban ültem, nem beszéltem sokat.

Majd megtörtént a csoda, és igaz, hogy az interneten, de egy hozzám hasonló, nálam 6 évvel idősebb sráccal megismerkedtem, majd miután élőben is találkoztunk, összejöttünk. Másfél éve boldogok vagyunk együtt, havonta találkozunk, mindig hozzánk jön el, tehát a szüleim is ismerik, közös témájuk is van. Színessé tette számomra a világot, boldog vagyok vele, aminek anyum eleinte örült.

Rajta kívül nem történik velem semmi, amit anyummal megoszthatnék, így elég sokat beszélek róla, részben azért is, hogy jobban növeljem felé a bizalmát.

Mostanában anyumnak kezd elege lenni, lekiabál, ha róla beszélek, nem hallgat meg, nem érdekli, a fejemhez vágja, hogy ne foglalkozzak vele annyit, nem körülötte forog a világ.

Igaza lehet, talán túl sokat foglalkozok vele, mert mikor épp nem dolgozik, akkor állandóan egymásnak írogatunk. De mit tegyek, ha nincs más ember, akit tényleg érdeklek, és foglalkozik velem? Nekem csak ő van, nélküle szörnyen érzem magam...


Anyum nem akarja engedni, hogy eljöjjön hozzánk, szerinte kicsit el kell tőle távolodnom. Nem értem miért mondja ezt. :(



2016. aug. 5. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Én lassan 17 leszek, ő 23.
2016. aug. 5. 21:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékben igaza van anyukádnak...ne éld bele magad annyira, mert annál jobban fog fájni a szakítás, mert hát lássuk be ez a dolog is úgy mint a több nem tart örökké..
2016. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint a srácnak sincs rajtam kívül senkije az anyukáján kívül. :/ Ugyanolyan helyzetben vagyunk. Nem nagyon hiszem, hogy szakítás lenne belőle, utána csak folytatódnának a szürke hétköznapok mindkettőnk számára, magányosan.
2016. aug. 5. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ahogy érzed.. de amúgy nem feltétlenül kell szürkén telni a napjaidnak akkor sem, mivel van egy csomó olyan dolog amit egyedül is lehet csinálni :))
2016. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Félt téged. Eddig egyedül voltál, barátok nélkül, depisen. Most "hirtelen" van egy barátod, aki ráadásul 6 évvel idősebb nálad. Képzeld el, hogy van egy lányod és ez történik vele... Hogyan reagálnád le? Máshogy? Mit éreznél anyud helyébe? Gondold át és próbáld megbeszélni anyuddal (ha amúgy jó kapcsolatban vagytok, akkor menni fog!).


Teóriák:

- Lehet fél, hogy ha valami miatt mégse jön össze a kapcsolatotok, akkor TE nagyon sérülni fogsz lelkileg, ha ennyire bele éled magad. Félre ne érts, nem arról van szó, hogy ne légy boldog! Csak járj nyitott szemmel (és néha nézz a "rózsaszín köd/felhő" mögé is).

- Lehet anyud úgy tekint erre a fiúra, mint aki kiszakított téged a depis, egyedüllétes világból. De szeretné, ha más emberek felé is nyitnál. Más emberek felé is (fiúk, lányok). Barátkozz. Tapasztalj. Növeld a saját önbizalmad.



Fontos! Az itt leírtakat ne vedd készpénznek. Ezek csak elképzelések, tippek, ötletek. Nem ismerlek/ünk téged, anyudat és a srácot se. Ehhez mérten vond le a teóriákat. :)

2016. aug. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!