Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem jó nagy ribi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem jó nagy ribi?

Figyelt kérdés
Húgom barátnőjéről van szó. Még csak 16 éves de már 7 pasival csókolozott .én meg csak 2 vel 18 évesen. Én vagyok csak túl maradi ? :O
2016. aug. 6. 12:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy miért oltogatjátok a kérdezőt? Divat lett védeni a lotyókat vagy mi? Igenis gáz, hogy 16 évesen valaki össze-vissza smárol mindenkivel, nem tudom, ez mióta normális...

19/F

2016. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

#11-nek igaza van miota lett divat az hogy a lotyokat vedjuk..? Igen is nagyon gaz ha 16 evesen ossze vissza smarolgat a fiukal.. 17 eves koraba meg baszik ossze vissza es majd arra is azt irjatok hogy a kerdezo feltekeny vagy mi?

Ja hogy nalatok ez termeszetes? Hat nalunk nem

2016. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Ha a 16 éves csaj kérdezte volna a saját szemszögéből, hogy ez sok e, mindenki elhordaná egy ócska ribinek...


Ebben az esetben most persze csak a kérdező irigy... és persze aki 16 évesen belemászik mindenki szájába, csak élvezi a fiatalságot, és a kérdezőnek is azt kéne... hogy is van ez akkor?


Amúgy valóban jól halad a csajszi a tömegribiség felé.

2016. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Saját dolga, ne foglalkozz vele... Irigykedsz rá talán, hogy felszabadultabban éli az életét, mint Te? :D Neked is meg van rá a lehetőséged ugyan úgy. Nem mindenki olyan típusú ember, hogy csak akkor csókolózik valakivel, ha úgy érzi, hogy "ő lehet az igazi". Nem ismered, ne ítélkezz.
2016. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, míg nem a húgodról van szó, csak a kis barátnőjéről! :)
2016. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem ismered, ne ítélkezz."


Szerintem meg inkább ítélkezz, alkoss egy véleményt magadban, és legyen részed alkalomadtán egy kellemes csalódásban, minthogy mindenkiben a jót keresd, és pofára ess. Sok szartól meg lehet így kímélni magunkat.

2016. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem ribi csak te gondolod így.
2016. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jesszus ez nem nem ribiség. Csak van akinek mindig kell a fiu. Hat 14evesen van akinek mar 10volt
2016. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!