Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan, és mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még nagyjából 3-3 és fél hónapja ismertem meg. Beszélgettünk, minden jól működött, többször is találkoztunk, mondhatni rendben volt minden. Aztán elromlott az egész, nem volt képes közölni, hogy mi is a baja, vagy, hogy velem van-e a baj, flegma volt, és mondjuk úgy elegem lett a viselkedéséből. Pedig szerettem, és szeretem is, de inkább kizártam az életemből, mintsem mégnagyobb sebet ejtsen bennem.

Azóta minden nap gondolok rá, és nem bírom, és nem is akarom elfelejteni, mindig elhatároztam, hogy újra írok neki, aztán végülis mindig elmaradt, egészen tegnapig.


Kicsit iszogattunk haverokkal, hazaértem és alkoholos befolyásoltság alatt írtam neki, és azóta beszélgetünk. Olyan az egész, mintha nem maradt volna ki az a majdnem 2 hónap.


Szeretném újrakezdeni vele, de nemtudom hogyan csináljam.. Nameg nemtudom, hogy viszonyulna az egészhez..


Akit érdekel még részletesebben, az írjon privátba. 17/F


2016. aug. 7. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem beszéld meg vele. Mond el neki azt amit érzel. Mert ha nem mondod el neki akkor az neked lesz "rossz"

meg azon fogsz rágodni hogy mi lett volna ha.....

De ez csak az én véleményem...

2016. aug. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!