Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha 16 évesen csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha 16 évesen csak 157 centi vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és sokan csesztetnek hogy alacsony vagy.Ezt osztotta az élet,ez van,nekem igy is megfelel ezért sem értem hogy mást ez miért zavarja?! Valakk szerint viszont ez aranyos,csak hogy én nem aranyos akarok lenni hanem végre nőiesebb,de ilyen alacsonyan úgy érzem hogy nehéz lesz..Amúgy karcsú vagyok és szerintem jó a fenekem nem értem a magasság kinek probléma...Titeket zavar fiúk ? Esetleg lányok akik ekkorák ? Nem akarok egy magas lányt sem megsérteni mert én még irigyellek is titeket de valahogy nem lennék 190 magas vagy magasabb lány létemre..

Nektek bejönnek az alacsony lányok fiúk ? Szeretném már hogy komolyan vennének de a magam 157 centijével nehéz erre szert tenni,meg néha már nagyon zavat hogy ilyen alacsony vagyok,orvos szerint csak a gének,meg max csak 160 centi lehetek 😒😞

Régen azzal b*sztattak hogy "állva letudsz sz*pni" ...utáltam ezt..



2016. aug. 10. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon bejönnek az alacsony lányok utálom a zsiráfkantározokat 14/f
2016. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
14 évesen ne a lányokon járjon az eszed..És ne sértegesd a magas lányokat!
2016. aug. 10. 21:54
 3/21 anonim ***** válasza:
Na várjál csak ez kinek gond nekem nagyon bejönnek azok a lányok akik alacsonyabbak nálam 14/F
2016. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Te se sérteges engem én csak segítettem amúgy te is sértegeted őket
2016. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Amúgy tudsz olvasni vagy még nem tartotok ott az általánosba? Kérdésbe leirtam hogy nem sértéséből ;) meg hogy irigyelem is őket
2016. aug. 10. 21:59
 6/21 anonim ***** válasza:
#3.ik válaszoló vagyok szerintem nem éri meg ezen veszekedni mondjuk hogy teljesen tökéletes hogy alacsony vagy és aki megsért ilyenekkel hogy álva le tudod sz*pni azt kerüld mesziről a magas lányok is szépek de még is jobb ha egy férfi magasabb és ezzrl remélem nem sértettem meg senkit
2016. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én nem vitatkozok nem érdekel egy ismeretlen
2016. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az alacsonyabb lányok. Jobban szeretem, ha egy lány alacsonyabb nálam. :) 15/F.
2016. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Eddig csak alacsony csajom volt. Részemről nem baj. :D
2016. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is az alacsonyabbak jönnek be. :) 15/F
2016. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!