Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, ilyenkor az esetek 90%-ban az a válasz hogy nem tetszem neki, nem vagyok szimpatikus... de nekem ez gyanús hogy valami más van csak fogalmam sincs hogy mi lehet...


A lényeg hogy pár napja megismerkedtem egy lánnyal anotalkon, aztán adott snapchatet és elkezdtünk ott beszélni... nagyon jól elbeszélgettünk, küldtünk képet egymásnak,mondta is hogy tetszem is neki meg minden, aztán este mondtam hogy mennem kell, ő pedig mondta hogy nem baj mert ő is menne aludni már, de mondta hogy írjak nyugodtan másnap délután (ami a tegnap előtti délutá n)... írtam neki kb délután 4 óra fele... a választ este nyolckor kaptam, mondta hogy nem tudott válaszolni mert rokonok jöttek hozzájuk... aztán beszélgettünk megint, facebookon is felvettük egymast es mar ott beszéltünk, majd kicsit később a témából kifolyólag megmondta hogy ő nem hagyna ott senkit se szó-se beszéd módjára, mert vele is csinálták és ő is utálja. Aztán ugye estig beszéltünk, majd azt mondja hogy megy zuhanyozni es ha vissza ért akkor majd szól... hát már 2 napja nem ír, mert ugye ez az esti beszélgetés tegnap előtt volt, tegnap írtam egyszer kétszer de nem akartam fontoskodni úgyhogy nem sokat, meg ma is de ma se írt... pedig nagyon jól beszélgettünk,es vissza is néztem amit írtunk, de semmi rosszat vagy cikit nem mondtam ami miatt csak így egyről a kettőre elhúzná a csíkot...


Bocsánat ha hosszúra sikerült, de köszönöm ha végig olvastad


Főleg lányok válasza érdekel, ők biztos értenek a saját nemükhöz :D


16/F



#lány #csaj #eltűnés #kiégés #Köszbazmeghogyátbasztál
2016. aug. 11. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
látta az üzeneteidet?
2016. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet megint ott vannak a rokonok :D Viccet félretéve, lehet csak dolga van, nincs netközelben. Nem szabad túlreagálni, biztos írni fog!
2016. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, de megkapta...
2016. aug. 11. 21:24
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem... amúgy köszönöm a k. rva gyors válaszokat ;)
2016. aug. 11. 21:25
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Hát akkor legyél pozitív lehet azért nem ír mert meghalt nem azért mert nem jössz be neki
2016. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Fent volt azóta face-n mióta nem írt? Vagy rakott ki valamit snapchatre?
2016. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló, igazad van, az megnyugtatóbb dolog lenne :'D


4. Snapchatet nem figyelem, de nem szokott kirakni semmit, ahogy facebookon sem, viszont azt írja a messenger éjjel-nappal hogy aktív, de tényleg, mindig, még akkor is amikor beszéltünk

2016. aug. 11. 21:33
 8/11 A kérdező kommentje:
"még akkor is amikor beszéltünk" úgy értem hogy abban az időszakban
2016. aug. 11. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
Na vissza írt, arra hivatkozik hogy zuhany utan... hát hosszú történet, nem fontos, de utána és elaludt, aztán tegnap reggel mentek egy családi mini nyaralásra és ejjelre érték vissza... de hát ezt csak lehetne előre tudni, szólhatott volna, nem?
2016. aug. 11. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok 16/L megértelek igazad van nálam is van olyan, hogy tudja várom, hogy írjon mégis elmegy pedig annyit írhatott volna mennem kell. Igazad van hiszen tudta, hogy nem lesz otthon is nem tud majd beszélni veled, de legalább nincs baja és nem lépett le se szó se beszéd nélkül. Említetted amúgy neki ezt, hogy szólhatott volna?
2016. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!