Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom eldonteni, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom eldonteni, hogy a lány akivel neten beszélek igazi e, vagy csak egy kanos férfi? Aki mondjuk így eli ki perverzióját?

Figyelt kérdés
Küldött képet... a kép alapú keresővel próbálkoztam, de az nem hozott eredményt. Nem volt máshol a neten olyan kép. Ebből úgy tűnik tényleg valódi képet küldött. Viszont ami furcsa hogy egyből a "lényegre" tért beszélgetésnél. Nekem túl fura ez. Volt már dolgom fake csajjal, csak facebookon. Azóta ott észre veszem ha valaki nem igazi... az egész profiljából. Viszont most nem facebookrol van szó. Szóval hogy tudom kideriteni hogy valódi e a csaj?
2016. aug. 13. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Kérd hogy küldje el a fb-ját,instáját,snapjét.Ha azt mondja neki nincs akkor kamu.
2016. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Beszeljetek. Skype.ts..telefon, akarmi.

Ha jonnek a kifogasok akkor valoszinuleg fake. Ennyi.

2016. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viberen beszélek vele.
2016. aug. 13. 23:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Mármint csak üzenet
2016. aug. 13. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én is szívtam ezzel, valószínűleg a volt barátnője nevében beszéltem a sráccal, amikor le lett tiltva a fiókja megkerestem fb-n (már gyanús volt hogy ő ott nem akar beszélni) akkor kiderült hogy a csaj nem tud semmiről :D


kérd meg amúgy hogy írja fel a neved a tenyerére és mutassa meg neked

2016. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!