Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassak le valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassak le valakit úgy, hogy "mégse" koptatom le?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyol, és van egy srác aki (26 eves) jo baratom. Regota feltunt mar hogy nyomul, dicsergetett, es tegnap kerekperec megmondta hogy én bejövök neki!

Van barátom, és tudja is, nekem ő csak barát, de nem tudom mit csináljak, hogy ne "vezessem félre" mert a barátságot szeretném megtartank kettőnk közöt :/ kérlek segítsetek, tanácstalan vagyok :((


2016. aug. 17. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Néha sz0pd le:D
2016. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Abszolút igaza van az elsőnek XD
2016. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Voltam már hasonló szituban, nem könnyű ügy. Ha barátok lesztek, akkor előfordulhat, hogy újra nyomulni kezd, ami rámehet a jelenlegi barátoddal a kapcsolatotokra is. Egyébként ne haragudj, hogy ezt írom, de vigyázz a 26 évessel. Egyáltalán nem átlagos, megszokott dolog, hogy 26 éves srácok 14 éves kislányokra nyomulnak! Nem gondoltál arra, hogy valamilyen hátsó szándéka van? (pl.: lehet, hogy csak le akar veled feküdni) A tapasztalatlan kislányokat könnyen ki lehet használni.Persze ettől még nem biztos, hogy a te haverod ilyen, de azért gondold ezt végig.
2016. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A normális válaszért köszi, többiek bekaphatják

Szerintem nincs hátsó szándéka, de attól még elég fura a dolog

2016. aug. 17. 10:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Koptasd le teljesen!

Ez nem barátság! Ahol az egyik fél többet akar, onnantól kezdve nem barátság a dolog! A barátság KÉT ember baráti érzelmeiből áll, neki pedig nem barátiak az érzelmei.

Van nem is tudom,vannak-e érzelmei, lehet, hogy csak a testedet akarja...

2016. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A helyedbe azonnal lekoptatnám. 26 éves?? Az hol srác? Az egy felnőtt férfi. Te meg kiskorú vagy. Enyhén beteg a pasas ha rád nyomul.
2016. aug. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért még várok :) és lehet hogy igazatok van és ez lenne a jó döntés... De hát pont emiatt kértem segítséget :)
2016. aug. 17. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!