Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz meg pár fiú/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg pár fiú/férfi az utcán/autóból? Fiúk, ti ilyen esetben miért néztek meg egy lányt?

Figyelt kérdés

van, aki szabályosan megbámul vagy többször is visszanéz :D

pedig nem vagyok túl szép, az adottságaimról már nem is beszélve :D

és p+ gatyát sem szoktam hordani :D


16/L


kort és nemet is légyszi :)



2016. aug. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a nagyon feltűnő lányokat szoktam megnézni. Nagyon szép, nagyon csúnya, nagyon furcsa öltözködésű, és hasonlóakat.

20/F

2016. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a nagyon szép és nagyon csúnya talán kizárható nálam :D

és az öltözködésem is normális, szerintem :D

2016. aug. 18. 11:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bármiért... jó a feneked, a melled, csinosan vagy felöltözve, szép a hajad, a szemed.... gyakorlatilag bármi ami megfog hirtelen.

30+/F

2016. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok mint te. Egyáltalán nem vagyok szép,még csak átlagos sem,aki után meg kellene fordulni,és az alakom sem jó. Extra rövid dolgokat úgy szint nem hordok. Ruhám nem koszos,alapozóm nem narancssárga,szemem nincs körbekenve feketével,egyáltalán nem sminkelek,szóval az ilyen szokás ciki dolgok is kizárva.

Én arra tudok gondolni,hogy első látásra nagyon furcsa vagyok,aztán 2. pillantásra már nagyon ronda. És tényleg ritka manapság a feltűnően ronda lány,szóval szerintem ezért "gyönyörködnek" bennem. :D Nálad is bármi megeshet. Lehet,hogy gyönyörű szép vagy,de az is meglehet,hogy az én sorstársam vagy.

16/L

2016. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor nézem meg, ha nem látja. Általában amikor előttem van, akkor szoktam megnézni. 15/F
2016. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5: a nők mindent látnak!!!
2016. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6. Hát igen, nekik hátul is van szemük :DD


Amúgy azért nézem meg mert tetszik nekem :D


17F

2016. aug. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. LMAO
2016. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én általában azért nézek lányokra az utcán, mert mégiscsak szebbek egy fokkal, mint a kutyaszar, ami a másik alternatíva lenne.
2016. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Girgoy ***** válasza:

1. Szebb vagy, mint gondolod.

2. Nem is bámultak annyira, Te reagálod túl.

3. Beleültél valami szarba, amit nem vettél észre, de mások igen.

2016. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!