Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tilthatott le? 15/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tilthatott le? 15/F

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt Facebookon, jót beszélgettünk, még egy találkozót is elkezdtünk szervezni, aztán este egyszercsak minden előzmény nélkül letiltott. Ez miért lehet? Nem írtam neki semmi olyat, meg igazából nem is voltak komoly(abb) szándékaim egy jó kis beszélgetésnél.
2016. aug. 23. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megijedt a találkától
2016. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kenyelmesebbnek gondolta megoldani igy a lepattintas dolgot
2016. aug. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ő akart annyira találkozni, szóval ezért nem értem. Oké, rájött hogy hülyeséget csinált esetleg, de akkor miért nem lehet simán csak megmondani? :/
2016. aug. 23. 01:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert leteznek gerinctelen emberek is
2016. aug. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megunt téged
2016. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát érdekes, ha valaha felold akkor ne beszélj vele még ha ő ír rád se
2016. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!