Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14, vagy 15 éves még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14, vagy 15 éves még lehet éretlen a szexre, okozhat neki a szex ebben a korban traumát?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
LÁNYRÓL VAN SZÓ.
2016. aug. 27. 19:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez változó, bármilyen korban okozhat traumát valószínűleg. Az érettség rá meg emberfüggő.

Mindenkinek saját akarata és saját felelőssége.

2016. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
2 húgom van mindketten 14 évesek voltak amikor elvesztették és úgy gondolom, már akkor is elég éretten kezelték a dolgot, jártak nőgyógyászhoz asszem, meg szedik a tabit most 17-19 évesek amúgy. valaki meg 18 évesen is nagyon gyerekes ahhoz, hogy ilyet csináljon, ők azok akik itt írják, hogy "pasim belém élvezett, mennyi az esélye, hogy terhes vagyok" meg hasonlók
2016. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Egy "jó barát" kérdező teli aggodással?

Ahogy irták. 14-15 évesen nem feltétlenül okoz traumát. De késöbb is okozhat akár.

Én is akkor vesztettem el.(most 20 vagyok) A barátnöm most lesz 15 és nem rég vesztette el.

Személyfüggő! Mindkettőjük személyiségétöl függ mondhatnám.

2016. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan raer meg a sex-el nem torvenyszeru koran kezdeni traumat valoszinu nem okoz de lehet h megbanast igen mert lehet nem ugy alakul az aktus ahogy elkepzelte a kisholgy
2016. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem de gyereket okozhat
2016. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!