Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek esélytelen, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esélytelen, hogy 180° os fordulatot vegyek ezen a téren? 18/f

Figyelt kérdés

18 éves vagyok még nem volt barátnőm,nagyon lány ismerőseim sincsenek(soha nem kaptam egy puszit,egy ölelést sem egyetlen lánytól sem stb...) és szerintem a jelen állás szerint nem is lesz, mert nem tudok a lányokkal flörtölgetni mint a haverjaim max. elbeszélgetek (de akkor is zavarban vagyok,nem tudok velúk úgy beszélni,mint az átlagos fiúk)

ami nem vezet sehova,de az udvarlás nem megy,(csak elméletben). Bulikba sem járok(nem tartom magam odavalónak) a külsőm szerintem átlagos/átlag alatti(mások véleményét nem tudom,soha nem kérdezem)

Mondhatni lassan 19 évesen ,csak munkából,sportból áll az életem,emellett mondhatni kocka is vagyok(ha a szabadídőmben nem sportolok/kondizok,akkor videónátékozom)



2016. aug. 27. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz, mert neked ilyen a személyiséged, ezt egyik napról a másikra lehetetlen megváltoztatni. Évek alatt lehet hogy kicsit nyitottabbá válsz ha te is akarod, de 180 fokos fordulatot biztos hogy nem fogsz venni.
2016. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, az elképzelés megvan, de sajnos nagyon nem vagyok szociális típus, és nehezemre esik sokat beszélgetni, na meg én is van hogy zavarba jövök egy lány előtt ><
2016. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Regen en is ilyen voltam, de azota 360°os fordulatot vett az eletem!!!44!4!negy4negy!
2016. aug. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magamat írtad le teljesen :D Én is ebbe a cipőbe jártam, nekem a kondi adott önbizalmat, azóta simán oda merek menni a lányokhoz akár elhívni valahová izgulás nélkül. Teljesen nem fogsz tudni megváltozni, de javítani tudsz a helyzeten, járj többet közösségbe ennyit tudok tanácsolni, más nagyon nem válik be.
2016. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fiúbarátom, akivel sajnos csak évente egy hetet, egy táborban találkozom. Kiskorunkban sülve-főbe együtt voltunk, de az évek alatt ugye mindketten megváltoztunk. Ő egy magának való fiú lett, én meg egy tipikusan társaság középpontja.


Ebben az évben már nem is jött oda köszönni sem, szóval másnap odamentem hozzá, hogy mi újság vele. Először nagyon zavarban volt (mert még fiúk közül sincs sok barátja), de egy idő után már fel tudott oldódni.


Szerintem nem kell ebből akkora ügyet csinálni, hogy most jujj lánnyal beszélsz. Ne csak ismerkedés céljából beszélgess lányokkal, hanem szerezz néhány lánybarátot, és egy idő után teljesen természetes lesz beszélgetni a lányokkal.

2016. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Olyan emberekkel,akivel hasonló az erdeklődésünk veleük,ha ismeretlenek is könnyebben beszélek


De egy lányal nagyon nehéz beszélnem,nem tudok úgy beszélgetni velük,mint mások,ha pedig ismeretlen akkor 100% hogy nem merek oda menni hozzá.

2016. aug. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!