Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogszabályzós lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dr. Kangörcs kérdése:

Fogszabályzós lányok, ti képesek lennétek csókolózni egy fiúval, csak azért, mert ez minden vágya?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogszabisoknak altalaban szajszaguk van
2016. aug. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet,de nem biztos :)
2016. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 ez hülyeség. :)

#2 komolyan? :)

2016. aug. 31. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A #2-es vagyok.

Lehet

2016. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért számít a fogszabályzó? :D Semmiben nem korlátol, legalábbis engem :D Nekem is van, és egyáltalán nem zavart még soha senkit csóknál :) 17/F
2016. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez valami fétis? Nem is lehet érezni csók közben a fogszabályzót (jó esetben).
2016. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen, ez fétis...nekem is volt, valamelyest elmúlt...mindenesetre a csaj nagyon bejött, az csak ráadás volt, hogy volt fogszabija
2016. nov. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van, és a szám sosem büdös, sőt, mivel naponta többször mosom a fogam, plusz egyik szokásom, hogy mindig van rágó a számban, így ez lehetetlen :D

Egyébként nekem a tappancsokon kívül vanegy felső szájív, plusz a felső fogsorom mögött 3-4 mm-el is van egy ív, ami engem sokkkal visszahúzódóbbá tett ezen a téren.


Bár volt olyan fiú, akit már fogszabályzósan ismertem meg, és nem jöttünk annyira be egymásnak, csak külsőleg, és közölte velem, hogy ő meg akar csókolni:D

Én személy szerint nem csókolnék meg egy fiút, csak mert ez a fétise... Nekem ez túl intim -így annak a srácnak sem engedtem.

17/l

2016. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En is fogszabis vagyok... Es nincs akadálya csoknak.. Az meg hülyeség h budi a szalyszaguk mert ha renben van tartva a fogszabi akkor nincs... 😉 engem pl megcsókolt egy fiu elegge hirtelen es meg csak a fogunk sem koccant ossze... 😌 semmit nem lehet abbol érezni h ott van.. 😉 ja am meg nem csokolnek meg egy tokre idegent csak mert az a vágya h egy fogszabissal csokolozzon... 😏 14/l
2016. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!