Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire tetszene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire tetszenek a természetes vörösesbarna hajú, barna szemű, szeplős lányok?

Figyelt kérdés
Életkort is írjatok, légyszi!

2016. szept. 1. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Van aki imádja a vörhenyeseket, mit számít ez amúgy? Ha kapcsolatot akarsz, a személyiséged fontos, nem az, hogy nézel ki.
2016. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tetszenek 14f
2016. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 2-es vagyok ***** válasza:
Tetszenek. Ennek nincs nagyon mértékegysége, ha jól tudom :o
2016. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Feke17MKSz ***** válasza:
Szerintem gyönyörű. Képet küldesz privátban? 19/F
2016. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon :D 17F
2016. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

20-adlagos dolog, sokkal inkább az arca a testalkata és a személyisége a fontos, de amúgy nincs vele bajom :)

F/17

2016. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon bejönnek az ilyen lányok, már régóta keresek hasonlót modellnek. küldesz nekem képet magadról?
2016. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon. :D
2016. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sziszto98 válasza:
Persze hogy tetszenek én is az vook csak Sötét vörös az enyém
2016. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kérdező nem írta meg, hogy ő miért kérdezi? Azért, mert nem tudja elfogadni magát vörösen? Vagy legalábbis nehezen? Ha igen, akkor én meg tudom érteni, értem a kérdését. A többiek csak azt látják, hogy nekik tetszik. De vajon a kérdezőnek is? Mert én is vörös vagyok, nekem is elég nehéz volt elfogadnom magamat gyerekkoromban, a hajam miatt. Mert mindenkinek más hajszíne volt. Aztán történt ez, az, mára már elfogadtam, belenyugodtam, sőt, nem is váltanék más színre.

Szeplőim az arcomon nincsenek, máshol van, de az arcomon nincs. És sajnálom, mert a vörösökhöz hozzá tartozik. Nemég láttam egy szőkét, olyan szeplős volt, hogy csak na! Magamban gondoltam, inkább rajtam lennétek!

Kérdező: igen, a fiúknak tetszik a vörös haj, ebben biztos lehetsz! :)) Én is tetszik! :))

2016. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!