Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem ir vissza? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ir vissza? Mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú. Megkerestem facebookon bejelöltem és másnap vissza is jelölt. Utána este ráírtam és nagyon kedves volt, ő is kérdezett én is kérdeztem, jól elbeszélgettünk. Aztán kövi nap írtam neki, latta de nem is irt vissza. Aztan ma megint irtam neki ma is látta de szinten nem irt vissza. Miert nem ir vissza? Gaz hogy folyton rairok? Mit gondolhat rolam hogy folyton irok neki? Lehet nem is akar velem beszelni es azert nem ir vissza??

En 14 eves vagyok a fiu 15. Mindketten most kezdtuk uj suliba. Nem lakik kozel az igaz.



2016. szept. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vard meg mig o jelentkezik :)

Te mindent megtettel. Tobbszor is irtal. Ezt mar nem lehet felreerteni.

Ha nem ir, akk valszeg kedves es visszairt egyszer, de nem akar semmi komolyabbat toled..

2016. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
nem fog jelentkezni nem érdekled ennyi.
2016. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miről beszéltetek?
2016. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkerdezte hogy mizu meg micsi, aztan elmeselte hogy o nit csinalt aznap, aztan megkerdezte hogy probaltam e mar a wakeboardot vagy a vizisit (ő azt sportolja) aztan irtam neki hogy nem meg hogy tiszta bena lennek es utana elröhögtünk ezen. Utána jott a sulis tema, hova jarok, milyen az uj osztaly. Es asszem ennyi volt utana irtam ra masnap es megnezte de nem irt vissza :(
2016. szept. 1. 17:04
 5/6 A kérdező kommentje:

Es amikor meg legeloszor beszeltunk (amikor visszairt, kedves volt) mondta hogy ki kene probalnom a wakeboardot, biztos sikerulne, meg hogy esnek parat utana jol menne.

Szoval tenyleg nem ertem hogy olyan kedves volt meg minden mostanra meg mar vissza se ir, nem ertem miert?:(

2016. szept. 2. 13:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is furának tűnik a viselkedése.

Figyelj,nem akarlak elszomorítani, de úgy látszik nem akar tőled semmit. De az is lehet,hogy nem veled van a baj,hanem épp nem akar járni most senkivel ,vagy barátnő van neki alakulóban. :(

Szerintem többet ne írj te rá elsőnek, várd meg ameddig reagáll azokra,amiket eddig írtál,vagy ki tudja,ehet majd egy kis idő múlva rád ír. :D

2016. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!