Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez vajon mit jelenthet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy ideig különösen nagy erejű érdeklődést mutatott(sokat bámult, érezhetően ideges volt amikor a közelembe járkált, stb), azóta meg mintha nem is léteznék, mármint felém se néz meg ilyenek, és talán már az idegesség se jellemző annyira, csak annyi, hogy a feje akkor mindig kőkeményen egyenesen előre néz, a barátnőit is alig figyeli akkor.:D


További tudnivalók, nem ismerjük egymást, csak látásra, sosem beszélgettünk, meg ilyenek.:D


2016. szept. 2. 16:52
 1/6 A kérdező kommentje:
a feje amikor előre néz, akkor kicsit mintha mereven nézne előre
2016. szept. 2. 16:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hallott rólad valami rossz pletykát vagy valami ilyesmi? Szerintem tetszel neki, de lehet, hogy csak kíváncsi.
2016. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt is el tudom képzelni, hogy próbálja leplezni magát/ félig letett rólad/ azt hiszi feltűnt neki, hogy ámul és cikinek érezné, hogyha meglátnád...
2016. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem az van,hogy amikor bamult meg ilyesmi azt varta, hogy oda menj. De szerintem mar megunta es mar nem remenykedik. :(
2016. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor ezek szerint van még esélyem nála?
2016. szept. 2. 20:29
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igen.
2016. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!