Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van eséje annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van eséje annak hogy a jövőben együtt leszek evvel a sráccal?

Figyelt kérdés
Augusztus elején voltink táborba ott több dolog is történt pl:mindig úgy indult hogy ha bejött a szobánkba hogy beleült az ágyamba. Meg egy ideig volt hogy facebookon minden este/2. este beszéltünk fél-1 órát aztán egy hete/2 hete nem beszéltünk aztán egyik nap(a névnapomon) rámírt hogy boldog névnapot! Amúgy nekem már kb 1 éve tetszik ez a srác és már volt hogy írta hogy tetszek neki és megeggyeztünk abban hogy mivel neki még egy nekem meg még két évem van az általánosból így van még időnk és így maradunk "csak barátok". Amúgy még mindig nagyon jóban vagyunk.Bocs ha hülyén fogalmaztam. Válaszokat előre is köszi!

2016. szept. 3. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha együtt akarna lenni veled akkor már most együtt lenne veled,nem 2 év múlva.
2016. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,de mivel mi úgy beszéltük meg hogy van még egy kis időnk álltalánosból és azt mondta hogy így nem bírna itthagyni (egy évvel alatta járok)
2016. szept. 6. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!